Archiwum aktualności

Biuro Karier Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza do udziału w programie stażowym pt. "Uskrzydlamy Talenty"

Pratt&Whitney Rzeszów - światowej klasy firma konstrukcyjno-produkcyjna napędów lotniczych. Już od 14 lat stanowi część United Technologies, która w Polsce zatrudnia niemal 10 000 pracowników, z czego 3 500 w Rzeszowie.
Przez ponad 75 lat działalności firmy zdobyli cenne doświadczenie, z którego wynika, że inwestowanie w kapitał ludzki jest tak samo ważne jak praca nad nowymi technologiami.
Dzięki przyjętym założeniom dziś mogą stwierdzić, że zatrudniają najlepszych specjalistów pracujących nad najnowszymi technologiami.
W ramach programu płatnych staży „Uskrzydlamy Talenty” dają możliwość ambitnym, angażującym się i pełnym zapału młodym ludziom na zdobycie wartościowego doświadczenia u boku specjalistów, a także możliwość pracy w światowej klasy korporacji.

Zapraszamy do aplikowania na następujące miejsca stażowe:

Co oferują?
6 miesięczny staż
Wynagrodzenie w wysokości 2 000 zł brutto
Profesjonalne wsparcie ze strony specjalistów
Perspektywę dalszej współpracy po zakończeniu stażu

Dla kogo jest ten staż?
Płatne staże realizowane będą w wymiarze 40 godzin tygodniowo, w związku z tym dedykowane są absolwentom szkół wyższych(do trzech lat po ukończeniu studiów).

Niezbędne dokumenty potrzebne do aplikowania :
• List Motywacyjny (w języku polskim i angielskim)
• CV *(w języku polskim i angielskim)
• Skan dyplomu ukończenia szkoły wyższej

Więcej szczegółów pod adresem: Natalia.Piotrowska@pwrze.utc.com