akcja MOTYWACJA!

Spotkanie z praktykami biznesu to ważne wydarzenie dla społeczności akademickiej wśród której znajdują się osoby planujące założyć własną firmę.

Dlaczego warto być z nami 10 kwietnia?

akcja MOTYWACJA to połączenie WIEDZY, WSPARCIA I WSPÓŁPRACY

Zaproszeni Eksperci mają konkretne wyniki w tym co robią i wieloletnie doświadczenie:

SEBASTIAN KOLISZ

Partner Zarządzający Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Polsce Południowo – Wschodniej. Certyfikowany Instruktor Innowacji AIP. Promotor idei startupów i działań przedsiębiorczych. Twórca sukcesu AIP w Krakowie. Koordynował od podstaw powstanie sieci Inkubatorów Przedsiębiorczości w Krakowie rozpoczynając od 2006 roku. W roku 2017 wspierał powstawanie nowej sieci Business Link jako Dyrektor działu Standard Excellence Polska oraz Dyrektor Growth Business Link Kraków.

MARCIN SZWORAK

Absolwent Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego. Współwłaściciel marki Makarun, odpowiedzialny za jej rozwój w Polsce, finanse, ekonomiczną stronę biznesu, a także sprzedaż Franczyzy. Współtwórca systemów franczyzowych (Frytki Belgijskie w Krakowie, Pod Magnolią, Tornado Cafe oraz Szkoła Walki Drwala) w ramach projektu własnafranczyza.pl. właściciel i twórca startupu naszawyprawa.pl oraz pomysłodawca i organizator akcji charytatywnej Złotówka Za Kilometr.

PROGRAM:

10:00 – 10:10 Przywitanie gości

10:10 – 10:45 ETAT CZY WŁASNA FIRMA – Sebastian Kolisz

10-45 -11:00 Pytania do eksperta

11:00 – 11:35 SUKCES W BIZNESIE – WARTO MIEĆ WŁASNĄ FIRMĘ – Marcin Szworak

11:35 – 12:00 Pytania do eksperta

12:00 Zakończenie spotkania

Uczestnicząc w spotkaniu zyskujesz:

Praktyczną wiedzę – ZDOBĘDZIESZ

Umiejętności przedsiębiorcy – ROZWINIESZ

Poznasz narzędzia, które mogą przyczynić się do rozwoju firmy – DOSTANIESZ

Poznasz praktyków biznesu – NAWIĄŻESZ KONTAKTY

Do zobaczenia 10 kwietnia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego!