Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w tenisie

W rozgrywanych 18 maja na kortach Rzeszowskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w tenisie zawodnicy Uniwersytetu Rzeszowskiego zajęli drużynowo 1 miejsca w kategorii kobiet i mężczyzn.

Drużyna w składzie (od lewej): Sebastian Lubieniecki (Wydział Wychowania Fizycznego), Michał Pomianek (Wydział Medyczny), Konrad Maciejewski (Wydział Wychowania Fizycznego), Joanna Zawadzka (Wydział Wychowania Fizycznego), Diana Malčáková (Wydział Filologiczny), Beata Kołodziej (Wydział Wychowania Fizycznego), trener Grzegorz Domino (Wydział Wychowania Fizycznego). Warto podkreślić, że studentka 2 roku Wydziału Wychowania Fizycznego Joanna Zawadzka jest tegoroczną Mistrzynią Polski w grze podwójnej.