AIP przy Uniwersytecie Rzeszowskim nagrodzone

Podkarpacka Gala Biznesu 2018 a wśród nominowanych Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości z Rzeszowa.

26 października w hotelu Bacówka Radawa & SPA odbyła się Podkarpacka Gala Biznesu 2018. Do plebiscytu zgłosiło się ponad 40 firm. Spośród nich redakcyjne jury wybrało 19, którym postanowiło wręczyć statuetki LIDERA BIZNESU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2018.

Organizatorem wydarzenia był magazyn LAW BUSINESS QUALITY i agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA.

Nagrodzone zostały firmy, które mają wpływ na rozwój i promocję województwa podkarpackiego na arenie ogólnopolskiej jak i również te które działają według zasad biznesowego fair play, zyskując uznanie nie tylko klientów, ale również innych osób z branży.

NAGRODZONE FIRMY TO:

1. MARGARET – MAŁGORZATA ALETAŃSKA

2. URBAN PROJECT SP Z O. O.

3. NOWY HORYZONT SP. Z O. O.

4. ASSUNTO SP. Z O.O.

5. MINI BRAIN ACADEMY ANNA SZUBERT

6. MERCEDES-BENZ DANUTA I RYSZARD CZACH SP. Z O.O.

7. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE PINOKIO W RZESZOWIE

8. MAŁGORZATA DĄBROWSKA – BOSKI BIZNES

9. AGENCJA MG SP. Z O.O.

10. WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I ZARZĄDZANIA

11. BORGWARNER RZESZÓW SP. Z O.O.

12. AKADEMICKIE INKUBATORY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W RZESZOWIE

13. SZPITAL SPECJALISTYCZNY PRO FAMILIA

14. KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT KLAUDIA GĄSIOR

15. MILENA SINACKA – WSPARCIE OD KOŁYSKI

16. HOTEL BACÓWKA RADAWA & SPA

17. WINNICA DARIUS

18. ZESPÓŁ MUZYCZNY HIT SANOK

19. SILVER RESORTS MANAGEMENT

Nominację i dyplom otrzymał Zespół AIP Rzeszów: Małgorzata Michalska Menager AIP Rzeszów Uniwersytet Rzeszowski, Agnieszka Furgała Ekspert ds. szkoleń AIP Rzeszów UR oraz Wioletta Choma Wiątek Dyrektor AIP Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wyróżnienie odebrała Małgorzata Michalska Menager AIP Rzeszów.

Podczas uroczystości wylicytowano ponad 12 000 zł na rzecz Fundacji ISKIERKA, która wspiera dzieci chore na raka.