Kalendarz wydarzeń

Już 24 listopada kolejna edycja Nocy Anglistów!

Trzecia edycja Nocy Anglistów już 24 listopada! Jak co roku wydarzenie będzie odbywać się zarówno w formie stacjonarnej i online.

Wydarzenia stacjonarne odbywają się na uczelniach wyższych w 14 polskich miastach. Zapisy na wiele wydarzeń zostały już zamknięte z powodu wyczerpania limitu miejsc, ale zachęcamy do przeglądania programu. Jeśli zapisy na interesujące nas wydarzenie są otwarte, zapraszamy do kontaktu z osobami koordynującymi lub (w niektórych przypadkach) zapisania się przy użyciu dostępnego linku. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie po kliknięciu w nazwę uczelni na naszej stronie internetowej.
 
Wydarzenia online zostały zebrane w jednym miejscu Tutaj mamy do wyboru dwa rodzaje wydarzeń: mini-wykłady na YouTubie (nie trzeba się zapisywać, wystarczy wejść na kanał Nocy Anglistów i obejrzeć interesujący nas wykład), a także wydarzenia online na żywo (np. na MS Teams czy Zoomie) - tutaj mogą obowiązywać zapisy. Jeśli przy wydarzeniu brakuje informacji o zapisach, prosimy o kontakt z osobami koordynującymi.
Do zobaczenia wkrótce!
 
 

wstecz