Solidaryzujemy się z Ukrainą!

Lwowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

Szanowna Pani Prezes!

W imieniu Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Uniwersytetu Rzeszowskiego, pragnę przesłać na Pani ręce wyrazy ogromnego smutku i współczucia, że wrogie wojska wkroczyły na Ukrainę.

Dziś od rana oglądamy wiadomości i jesteśmy przerażeni, ale nie wyobrażamy sobie, jak Wy to przeżywacie. My nie możemy wiele zrobić w tej chwili, ale chcę Panią zapewnić,że wszyscy jesteśmy z Wami myślami i modlitwami.Mogę też zapewnić, że jeśli tylko będzie trzeba wspomożemy Was rzeczowo w miarę naszych możliwości.

Życzę dużo zdrowia, sił i nadziei, że zło musi minąć a dobro zwyciężyć.

NIECH ŻYJE WOLNA UKRAINA I WOLNI LUDZIE NA UKRAINIE!

A wyrazami szacunku i sympatii

Danuta Kamieniecka-Przywara, Wiceprezes ds. Naukowych UTW-UR

Rzeszów, dn. 25 lutego 2022 r.

Szanowna Pani Danuto!

W imieniu własnym i słuchaczy naszego Uniwersytetu, składam wyrazy najgłębszej wdzięczności za pamięćo nas i współczucie w tych tak strasznych godzinach. Bóg Wam zapłać a my polecamy się dalszej pamięci.

Ewelina Hrycaj-Małanicz, Prezes Lwowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku