Szósta edycja Nocy Biologów za nami

EO9A7764.jpg [1.66 MB]

14 stycznia odbyła się VI edycja Nocy Biologów. Ze względu na obowiązujące ograniczenia spotkania odbywały się w formie hybrydowej.

W przestrzeni wirtualnej wykorzystano platformę ZOOM, media społecznościowe (Facebook, YouTube) oraz quizy interaktywne. W tym samym czasie , w formie tradycyjnej odbywały się wykłady i warsztaty (blisko 60  dotyczących 25 różnorodnych zagadnień), pokazy otwarte, wystawy przyrodnicze, gry i zabawy edukacyjne (8 pozycji z kilkoma wariantami do prezentacji).

Wartym podkreślenia jest fakt, że do przygotowania i współprowadzenia pokazów, warsztatów i wystaw oraz dokumentowania wydarzeń w ramach Nocy Biologów czynnie zaangażowało się blisko 70 studentów (46 studentów Biologii, 14 studentów Biotechnologii, 1 student Rolnictwa oraz 6 studentów reprezentujących koło fotograficzne LENS).

Zapraszamy na foto i video relacje z wydarzenia zapraszając jednocześnie na kolejne.

Zdjęcia – Michał Święcicki/UR

Video – Bartosz Babelski/UR i Joanna Wilk/UR oraz Kornelia Grabowska