Filtruj wyniki
żółty tulipan z płatkami zabarwionymi barwnikami spożywczymi

Już niedługo XII edycja ogólnopolskiej akcji Noc Biologów.

Będzie się działo i postaramy się żeby było ciekawie i atrakcyjnie :)

Dnia 16 listopada 2022 Rada Naukowa Instytutu Nauk Biologicznych Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie podjęła uchwałę o nadaniu stopnia doktora nauk ścisłych i przyrodniczych mgr Rafałowi Czechowskiemu.

Studentki kierunku Biologia, w ramach zajęć z przedmiotu Entomologia, zebrały i oznaczyły owady a następnie samodzielnie wykonały gabloty entomologiczne.

Staże dla studentów Biotechnologii, I roku studiów magisterskich w ramach programu "Kompleksowy program rozwoju Uniwersytetu Rzeszowskiego"

Gratulacje dla dr inż. Małgorzaty Karbarz za prestiżową nominację!

Wyrazy współczucia dla dra hab. Grzegorza Chrzanowskiego , prof. UR

Wyrazy współczucia dla dra hab. Roberta Pązika, prof. UR, Dyrektora Instytutu Biologii i Biotechnologii

W dniach 9 kwietnia i 28 maja 2022 r. Instytut Biologii i Biotechnologii gościł młodych pasjonatów nauki w ramach Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego.

W wyniku rozstrzygnięcia konkursu OPUS 22 realizowanego przez Narodowe Centrum Nauki dwoje naukowców z Instytutu Biologii i Biotechnologii KNP Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymało środki na realizację swoich projektów badawczych.