Aktualności
Wizyta JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. n. med. Adama Reicha na Wydziale Sztuk Pięknych UR
W dniu 17 czerwca 2026 roku posiedzenie Rady Wydziału Sztuk Pięknych zyskało uroczysty charakter, ponieważ gościliśmy Jego Magnificencję Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. n. med. Adama Reicha. Wizyta związana była z przyznaniem dziewięciu pracownikom naszego wydziału Nagród Rektora. Pan rektor w swojej wypowiedzi podkreślił, że obszary, w których realizują się pracownicy UR, to nie tylko działalność naukowa oraz dydaktyczna, lecz także jest to szerokie spektrum działalności organizacyjnej, niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania uczelni. Jego Magnificencja docenił szczególny wkład nagrodzonych osób w doskonalenie struktur organizacyjnych i rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Nagrodę Rektora indywidualną III stopnia otrzymali:
- prof. dr hab. Tadeusz Boruta
- dr hab. Małgorzata Drozd-Witek, prof. UR,
- dr hab. Agnieszka Jankowska, prof. UR,
- dr hab. Marcin Jachym, prof. UR,
- dr hab. Łukasz Cywicki, prof. UR,
- dr Anna Steliga,
- dr Magdalena Cywicka,
- mgr Łukasz Kuśnierz,
- mgr Rafał Podsobiński
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
