Aktualności

Dr Dorota Grabek-Lejko z Katedry Bioenergetyki, Analizy Żywności i Mikrobiologii wzięła udział w międzynarodowym wydarzeniu International Staff Week

W dniach 15–19 czerwca 2026 r. dr Dorota Grabek-Lejko z Katedry Bioenergetyki, Analizy Żywności i Mikrobiologii wzięła udział w międzynarodowym wydarzeniu International Staff Week: Connecting Minds, Creating Partnership, organizowanym przez Uniwersytet w Foggii w ramach programu Erasmus+. Spotkanie odbyło się w Vieste (Włochy).
W wydarzeniu uczestniczyło ponad 300 przedstawicieli środowiska akademickiego z 25 krajów, reprezentujących ponad 140 uczelni i instytucji naukowych. Tydzień intensywnych spotkań i wykładów stanowił doskonałą okazję do nawiązywania kontaktów międzynarodowych, wymiany doświadczeń oraz rozwijania współpracy naukowej i dydaktycznej między uczelniami.

wstecz