Aktualności

W ubiegły weekend poznaliśmy najlepszych zawodników ergometru wioślarskiego 2024 roku.

AZS Uniwersytet Rzeszowski z drużynowym medalem w klasyfikacji OPEN w biegach przełajowych

W pierwszą sobotę kwietnia w Supraślu rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych w których udział wzięło ponad 600 biegaczy i biegaczek. Reprezentacja Uniwersytetu Rzeszowskiego pod wodzą dra Lesława Lassoty odniosła historyczny sukces zajmując trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej mężczyzn - srebrny medal w pionie Uniwersytetów.

Na podium w ogólnej klasyfikacji czekaliśmy ponad 20 lat. Podczas tegorocznego czempionatu siłą drużyny okazał się silny i wyrównany skład, który łącznie zdobył 4 medale. Nasi reprezentanci zajęli następujące miejsca:

MĘŻCZYŹNI:
4. Patryk Marszałek (srebrny medal w pionie Uniwersytetów)
6. Michał Zieleń (brązowy medal w pionie Uniwersytetów)