LEGIA AKADEMICKA

Uniwersytet Rzeszowski kolejny raz będzie brał udział w szkoleniu wojskowym studentów w ramach Legii Akademickiej na poziomie podstawowym i podoficerskim. Studenci, którzy nie mieli szkolenia wojskowego odbędą szkolenie podstawowe miesięczne w okresie wakacyjnym w jednostce wojskowej. Studenci, którzy odbyli szkolenie podstawowe mogą kontynuować proces szkolenia na poziomie podoficerskim, które będzie składało się z 30 godzin realizowanych na Uniwersytecie Rzeszowskiem w semestrze zimowym i miesięcznym kursem w jednostce wojskowej w okresie wakacyjnym. Za udział w szkoleniu w jednostce wojskowej studenci otrzymają zwrot kosztów wynoszący ponad 4000 zł.

Osoby chętne prosimy o zgłaszanie się do Sekretariatu Instytutu Nauk o Polityce ul. Kopisto  (III piętro) w terminie do 10 grudnia 2022 r.

Szkolenie jest realizowane w ramach wsparcia finansowego Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.