Nabór wniosków o stypendium przyznawane przez Województwo Opolskie dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim w roku akademickim 2022/2023

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że ruszył nabór wniosków o stypendium przyznawane przez Województwo Opolskie dla studentów kształcących się na kierunku lekarskim w roku akademickim 2022/2023.

Wnioski należy składać do 25 listopada br. (o terminie złożenia wniosku decyduje data jego wpływu do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego w Opolu).

Pełna treść ogłoszenia oraz formularze dostępne są pod adresem:

W imieniu Pani Izabeli Damboń-Kandziory, Dyrektor Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej

Z wyrazami szacunku,

Katarzyna Obodzińska