Zaproszenie-Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki

Szanowni Państwo,

Podkarpackie Centrum Innowacji serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu online organizowanym we współpracy z  Narodowym Centrum Nauki.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli podkarpackich uczelni, kadry naukowej realizującej projekty badawcze, pracowników jednostek naukowych, doktorantów i studentów.

Webinar  (Spotkanie OnLine, ClickMeeting)

Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki – szkolenie dla wnioskodawców

27 październik 2022 r., godz. 10:00-12:00

Na spotkanie obowiązuje rejestracja: https://pci.clickmeeting.com/granty-ncn

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane możliwości ubiegania się o dofinansowanie na projekty badawcze  w ramach konkursów Narodowego Centrum Nauki.

Ekspert z NCN przedstawi cenne wskazówki dotyczące przygotowania wniosków oraz wyjaśni procedury oceny aplikacji.

Program:

• Konkursy NCN (Opus + Weave; Preludium Bis; Sonata)
  • Procedura oceny wniosku w NCN
    • Omówienie etapów oceny wniosków w NCN
    • Kim jest Ekspert?
    • Kim jest Recenzent?
    • Do której wersji projektu mają dostęp i kiedy?
  • Przygotowanie wniosku
    • Kto może starać się o grant?
    • Dokumentacja konkursowa
    • Konstrukcja wniosku
    • Kosztorys
    • Kwestie etyczne i Plan zarządzania danymi

Każdy uczestnik, który wyrazi chęć, otrzyma zaświadczenie udziału w szkoleniu. Aby aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu należy zapisać się i połączyć poprzez dedykowaną platformę. Udział  w webinarze jest bezpłatny.

--

Izabela KopećSpecjalista ds. obsługi Programu Grantowegowspolpraca@pcinn.orgtel. 515 410 769Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o.ul. Teofila Lenartowicza 4, 35-051 Rzeszów

PCI LinkedInPCI FacebookPCI Instagram

Zaproszenie-Jak z sukcesem wnioskować o granty Narodowego Centrum Nauki