Zakład Ratownictwa Medycznego

ZAKŁAD RATOWNICTWA MEDYCZNEGO

 

Ratownictwo.jpg [7.28 MB]

 

  • p. o. Kierownika: dr n. o zdr. Dorota Ozga 
dozga@ur.edu.pl  
  • prof. dr  hab. n. med. Romuald Krajewski
rkrajewski@ur.edu.pl  
  • dr hab. n. med. Oleksandr Oliynyk
ooliynyk@ur.edu.p  
  • dr n. o zdr. Justyna Kosydar-Bochenek
jkosydar@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Edyta Niemczyk
eniemczyk@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Sabina Krupa
skrupa@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Filip Osuchowski
fosuchowski@ur.edu.pl  
  • dr Joanna Przybek-Mita
joprzybek@ur.edu.pl  
  • dr Magdalena Kozimala
mkozimala@ur.edu.pl  
  • lek. med. Jerzy Domagała
   
  • lek. med. Sebastian Jaszczuk
sjaszczuk@ur.edu.pl  
  • mgr Małgorzata Migut
mmigut@ur.edu.pl  
  • mgr Krystyna Woźniak
krwozniak@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA KSZTAŁCENIA W RATOWNICTWIE MEDYCZNYM

  • Kierownik  p.o.: dr hab. n. med. Jan Rutowski, prof. UR
   
  • dr hab. n. o kult. fiz. Iwona Tabaczek-Bejster, prof. UR
itb1@ur.edu.pl  
  • dr n o zdr.  Dawid Filip
dfilip@ur.edu.pl  
  • dr n o zdr.  Marzena Jędrzejczyk–Cwanek
mjedrzejczyk@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Jerzy Kiszka
jkiszka@ur.edu.pl