Zakład Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego

 

ZAKŁAD PIELĘGNIARSTWA i ZDROWIA PUBLICZNEGO

  • Kierownik: dr hab. n. o zdr. Paweł Więch, prof.UR
pwiech@ur.edu.pl  
     
  • Pracownik inżynieryjno-techniczny- dr Jerzy Słowik
jslowik@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA METODOLOGII BADAŃ NAUKOWYCH  i KSZTAŁCENIA w PIELĘGNIARSTWIE

  • Kierownik: dr n. o zdr. Dariusz Bazaliński, prof. UR
dbazalinski@ur.edu.pl  
  • dr n. med. Barbara Gugała
bgugala@ur.edu.pl  
  • dr n. med. Dorota Gutkowska
dgutkowska@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Zdzisława Chmiel
zchmiel@ur.edu.pl  
  • dr n. med. Beata Penar-Zadarko
bpenar@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Izabela Sałacińska
isalacinska@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Małgorzata Gajdek
mgajdek@ur.edu.pl  
  • dr n. med. Małgorzata Marć
mmarc@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Anna Fąfara
afafara@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Anna Krakowiak-Burdzy
akrakowiak@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Danuta Pięciak-Kotlarz
dpieciak@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Sławomir Porada
sporada@ur.edu.pl  
  • mgr Dorota Bassara-Nowak
dbassara@ur.edu.pl  
  • mgr Marta Brzuszek
mbrzuszek@ur.edu.pl  
  • mgr Bogusława Kaczor-Pytel
bkaczor@ur.edu.pl  
  • mgr Aneta Lesiak
alesiak@ur.edu.pl  
  • mgr Anna Malisiewicz
ankawalec@ur.edu.pl  
  • mgr Julia Martyn
jmartyn@ur.edu.pl  
  • mgr Magdalena Rękas
mrekas@ur.edu.pl  
  • mgr Anna Wójcik
annwojcik@ur.edu.pl  
  • mgr Anna Potoniec
apotoniec@ur.edu.pl  
  • mgr Justyna Babiarz
jbabiarz@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA KSZTAŁCENIA w ZDROWIU PUBLICZNYM

  • Kierownik: dr n. o zdr. Sławomir Porada
sporada@ur.edu.pl  
  • dr n. med. Wacław Kruk
wkruk@ur.edu.pl  
  • dr n. o zdr. Joanna Burzyńska
jburzynska@ur.edu.pl  
  • dr Grzegorz Gałuszka
ggaluszka@ur.edu.pl  
  • lek. Krzysztof Przyśliwski
kprzysliwski@ur.edu.pl  
  • mgr Agnieszka Hubert-Lutecka
ahubert@ur.edu.pl  
  • mgr Maciej Masłowski
mmaslowski@ur.edu.pl