Struktura

KATEDRA FIZJOTERAPII

 

  • Kierownik Katedry: dr hab. n. o kult. fiz. Mariusz Drużbicki, prof. UR 
mdruzbicki@ur.edu.pl  
     
  • Prac. inż-tech.: Tadeusz Ratowski

[email protected]pl

tel: 17-872-3366

 

PRACOWNIA FIZYKOTERAPII  I MASAŻU

  • Kierownik: dr hab. n. o zdr. Justyna Wyszyńska, prof UR
jwyszynska@ur.edu.pl  
  • dr Renata Skalska – Izdebska
rskalska@ur.edu.pl  
  • dr Monika Bal–Bocheńska
mbal@ur.edu.pl  
  • mgr Rafał Baran
rbaran@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA ELEKTROTERAPII I HYDROTERAPII

  • Kierownik: dr n. o zdr. Aneta Weres
aweres@ur.edu.pl  
  • dr Jolanta Zwolińska
jzwolinska@ur.edu.pl  
  • mgr Renata Borys
rborys@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII W CHOROBACH NARZĄDU RUCHU I PEDIATRII

  • Kierownik: dr hab. n. o kult fiz. Mariusz Drużbicki, prof. UR
mdruzbicki@ur.edu.pl  
  • dr hab. n. o zdr. Lidia Perenc, prof. UR
lperenc@ur.edu.pl  
  • dr Katarzyna Bazarnik-Mucha
kbazarnik@ur.edu.pl  
  • dr Łukasz Przygoda
lprzygoda@ur.edu.pl  
  • dr Magdalena Szczepanik
mszczepanik@ur.edu.pl  
  • dr Barbara Cyran – Grzebyk
bacyran@ur.edu.pl  
  • mgr Gabriela Kołodziej-Lackorzynska
gkolodziej@ur.edu.pl  
  • mgr Wojciech Kasperek
wkasperek@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII w ZABURZENIACH ROZWOJOWYCH

  • Kierownik: dr Justyna Podgórska – Bednarz
jpodgorska@ur.edu.pl  
  • mgr Anna Puchalska-Sarna

apuchalska@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII KLINICZNEJ W NEUROLOGII I NEUROCHIRURGII DZIECI

  • Kierownik: dr Justyna Leszczak
jleszczak@ur.edu.pl  
  • dr Katarzyna Jabłońska-Sudoł
kjablonska@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA KINEZJOLOGII KRĘGOSŁUPA

  • Kierownik: dr Andżelina Wolan–Nieroda
awolan@ur.edu.pl  
  • dr Anita Pacześniak-Jost
apaczesniak@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII W NEUROLOGII I NEUROCHIRURGII DOROSŁYCH

  • Kierownik: dr hab. n. o zdr. Agnieszka Guzik, prof. UR
aguzik@ur.edu.pl  
  • dr Agnieszka Brzozowska - Magoń
abrzozowska@ur.edu.pl  
  • dr Maciej Kochman
mkochman@ur.edu.pl  
  • dr Krzysztof Kołodziej
kkolodziej@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII KLINICZNEJ W KARDIOLOGII I CHOROBACH WEWNĘTRZNYCH

  • Kierownik: dr Renata Kielnar
rkielnar@ur.edu.pl  
  • dr Elżbieta Domka–Jopek
edomka@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII KLINICZNEJ W ONKOLOGII I SPECJALNOŚCIACH ZABIEGOWYCH

  • Kierownik: dr Ewelina Czenczek - Lewandowska
eczenczek@ur.edu.pl  
  • dr Ewa Szeliga
eszeliga@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA FIZJOTERAPII W GERIATRII, FIZJOPROFILAKTYKI I SPORTU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

  • Kierownik: dr Agnieszka Wiśniowska-Szurlej
agwisniowska@ur.edu.pl  
  • dr hab. n. o zdr. Agnieszka Ćwirlej- Sozańska, prof UR
asozanska@ur.edu.pl  
  • dr Artur Sochacki
asochacki@ur.edu.pl  
  • dr Daniel Szymczyk
dszymczyk@ur.edu.pl  
  • dr Natalia Wołoszyn
nmilewska@ur.edu.pl  
  • mgr Justyna Brożonowicz
jbrozonowicz@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA DIAGNOSTYKI FIZJOTERAPEUTYCZNEJ

  • Kierownik: dr hab. n. o kult fiz. Justyna Drzał–Grabiec, prof. UR
jdrzal@ur.edu.pl  
  • mgr Maciej Rachwał
mrachwal@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA METOD FIZJOTERAPEUTYCZNYCH

  • Kierownik: dr Agnieszka Bejer
abejer@ur.edu.pl  
  • dr Adrian Kużdżał
akuzdzal@ur.edu.pl  
  • dr Grzegorz Magoń
gmagon@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA TERAPII WAD POSTAWY

  • Kierownik: dr hab. n. o kult. fiz. Katarzyna Walicka-Cupryś, prof. UR
kwalicka@ur.edu.pl  
  • mgr Paweł Piwoński
ppiwonski@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA KINEZYTERAPII

  • Kierownik: dr Joanna Baran
jbaran@ur.edu.pl  
  • dr Joanna Majewska
jmajewska@ur.edu.pl  
  • dr Dorota Szczygielska
dszczygielska@ur.edu.pl  
  • mgr Michalina Czarnota
micczarnota@ur.edu.pl  

 

PRACOWNIA DYDAKTYKI I HISTORII FIZJOTERAPII

  • Kierownik: dr hab.n.o kult.fiz. Ewa Puszczałowska-Lizis,prof.UR
epuszczalowska@ur.edu.pl  
  • dr Sławomir Jandziś
sjandzis@ur.edu.pl  
  • mgr Agnieszka Jarmuziewicz
ajarmuziewicz@ur.edu.pl  
  • mgr Kamil Pelc
kapelc@ur.edu.pl