Struktura

 

Zakład Literatury Staropolskiej i Polskiego Oświecenia

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Marek Nalepa

pokój nr 121
tel.: +48 17 872 12 31

czwartek tydz. 2/4 : 12.00-13.30

mnalepa@ur.edu.pl

dr hab. Jolanta Kowal, prof. UR

pokój nr 122
tel.: +48 17 872 12 32

czwartek 8.30 – 10.00

jkowal@ur.edu.pl

dr hab. Roman Magryś, prof. UR

pokój nr 122
tel.: +48 17 872 12 32

poniedziałek 7.00-8.15 i 11.50-12.05

rmagrys@ur.edu.pl

dr hab. Grzegorz Trościński, prof. UR

pokój nr 122
tel.: + 48 17 872 12 32

urlop naukowy

gtroscinski@ur.edu.pl

 

Zakład Literatury i Kultury XIX Wieku oraz Badań Mitoznawczych

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Marek Stanisz

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

czwartek 12.00-13.30

mstanisz@ur.edu.pl

dr hab. Mariusz Chrostek, prof. UR

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

czwartek 12-13.30

mchrostek@ur.edu.pl

dr hab. Kazimierz Maciąg, prof. UR

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

czwartek 12.00-13.00

Piątek 13.15-13.45

kmaciag@ur.edu.pl

dr Anna Dworak

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

czwartek 12.00-13.30

adworak@ur.edu.pl

dr Wojciech Maryjka

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

piątek 9:45-11:15

wmaryjka@ur.edu.pl

 

Zakład Literatury Polskiej XX i XXI Wieku

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Anna Wal, prof. UR

pokój nr 106
tel.: + 48 17 872 1190

Czwartek 12.00-13.30

awal@ur.edu.pl

dr hab. Anna Jamrozek-Sowa, prof. UR

pokój nr 107
tel.: + 48 17 872 12 36

Wtorek 13.30-15.00

ajamrozek@ur.edu.pl

dr hab. Zenon Ożóg, prof. UR

pokój nr 110 A
tel.: + 48 17 872 1326

Poniedziałek 13.15-14.45

zozog@ur.edu.pl

dr hab. Agata Paliwoda, prof. UR

pokój nr 106
tel.: + 48 17 872 1190

Czwartek 12.00-13.30 apaliwoda@ur.edu.pl

prof. dr hab. Janusz Pasterski

pokój nr 136
tel.: + 48 17 872 12 36

Czwartek 12.15-13.45

jpasterski@ur.edu.pl

dr hab. Magdalena Rabizo-Birek, prof. UR

pokój nr 106
tel.: + 48 17 872 1190

Czwartek 12.00-13.30

mrabizo@ur.edu.pl

dr Stanisław Dłuski

 

sdluski@ur.edu.pl

  

Zakład Badań nad Literaturą i Edukacją Polonistyczną

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Dorota Karkut, prof. UR

pokój nr 109
tel.: +48 17 872 12 40

środa 12.00-13.30 dkarkut@ur.edu.pl

dr hab. Elżbieta Mazur, prof. UR

pokój nr 134
tel.: +48 17 872 12 29

Czwartek 12.15-13.45

elmazur@ur.edu.pl

dr hab. Tadeusz Półchłopek, prof. UR

pokój nr 123
tel.: +48 17 872 12 33

Czwartek 12.00 – 13.30

tpolchlopek@ur.edu.pl

dr hab. Agata Kucharska-Babula, prof. UR

pokój nr 109
tel.: + 48 17 872 12 40

Czwartek 12.00-13.30

akucharska@ur.edu.pl

dr Danuta Hejda

pokój nr 123
tel.: + 48 17 872 12 33

Czwartek 12.00-13.30

dhejda@ur.edu.pl

dr Elżbieta Kozłowska

pokój nr 123
tel.: + 48 17 872 12 33

Czwartek 12.00-13.30

ekozlowska@ur.edu.pl

 

Zakład Teorii i Antropologii Literatury

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Arkadiusz Luboń, prof. UR

pokój nr 139
tel.: +48 17 872 12 42

 Środa 8.15-9.45

alubon@ur.edu.pl

prof. dr hab. Jolanta Pasterska

pokój nr 132
tel.: + 48 17 872 12 47

Środa 13.15-14.45

jpasterska@ur.edu.pl

prof. dr hab. Stanisław Uliasz

pokój nr 133
tel.: + 48 17 872 12 41

Środa 11 - 11.45

suliasz@ur.edu.pl

dr hab. Wojciech Birek, prof.UR

pokój nr 139
tel.: +48 17 872 12 42

Środa 15.30-17.00

wbirek@ur.edu.pl

dr Michał Żmuda

pokój nr 139
tel.: +48 17 872 12 42

Wtorek 15.00-15.45, Środa 15.00-15.45

mzmuda@ur.edu.pl

 

Zakład Kultury Mediów

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Alicja Jakubowska-Ożóg

pokój nr 110 A 
tel.: +48 17 872 1326

czwartek 12.00-13.30

ajakubowska@ur.edu.pl

dr hab. Magdalena Patro-Kucab, prof. UR

pokój nr 108
tel.: +48 17 872 12 39

czwartek, 12.00-13.30

mpatro@ur.edu.pl

dr hab. Jan Wolski, prof. UR

pokój nr 107
tel.: +48 17 872 12 36

czwartek 12.00-13.30

jwolski@ur.edu.pl

dr Krystyna Gielarek-Gorczyca

pokój nr 108
tel.: +48 17 872 12 39

czwartki od 8.30- 10.00

kgielarek@ur.edu.pl

dr Joanna Trzaska-Wieczorek

pokój nr 108

tel. 532 562 070

piątek 18.30-20.00

joannatw@interia.pl

  

Zakład Lingwistyki Kulturowej i Komunikacji Społecznej

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Bożena Taras, prof. UR

pokój nr 131
tel.: + 48 17 872 12 48

Wtorek 10.30-12.00

btaras@ur.edu.pl

dr hab. Wioletta Kochmańska, prof. UR

pokój nr 119
tel.: + 48 17 872 12 45

Czwartek 12.00-13.30

wkochmanska@ur.edu.pl

dr hab. Urszula Gajewska, prof. UR

pokój nr 131
tel.: + 48 17 872 12 48

Czwartek 12.00-13.30

ugajewska@ur.edu.pl

dr Ewa Błachowicz-Wolny

pokój nr 131
tel.: + 48 17 872 12 48

Czwartek 12.00-13.30

gblachowicz@ur.edu.pl

 

Zakład Pragmatyki Komunikacyjnej

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Grażyna Filip

pokój nr 138
tel.: +48 17 872 12 37

urlop

gfilip@ur.edu.pl

dr Justyna Majchrowska

pokój nr 138
tel.: +48 17 872 12 37

jmajchrowska@ur.edu.pl

czwartek 10.00-11.30

mgr Małgorzata Bożek

pokój nr 138
tel.: +48 17 872 12 37

piątek 16.00-17.30  s.9 A3

bozek@ur.edu.pl

 

Zakład Onomastyki

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Ewa Oronowicz-Kida, prof. UR

pokój nr 115
tel.: + 48  17 872 12 46

czwartek  12.00-13,30

eoronowicz@ur.edu.pl

prof. dr hab. Kazimierz Ożóg

pokój nr 116
tel.: +48 17 872 12 43

piątek 10.00-11.30

kozog@ur.edu.pl

dr hab. Agnieszka Myszka, prof. UR

pokój nr 114
tel.: + 48  17 872 12 46

Piątek 11.30-13.00

agmyszka@ur.edu.pl

dr Małgorzata Kułakowska

pokój nr 115
tel.: + 48  17 872 12 46

Czwartek 13.00-14.30 (s.118A3)

mkulakowska@ur.edu.pl

dr Robert Słabczyński

pokój nr 115
tel.: + 48  17 872 12 46

piątek tydz.1/3 13.30-15.00 tydz.2/4 15.00-16.30

rslabczynski@ur.edu.pl

dr Barbara Drozd

pokój nr 119
tel.: + 48  17 872 12 46

wtorek 12:00-13:30

bdrozd@ur.edu.pl