Struktura

Zakład Literatury Staropolskiej i Polskiego Oświecenia

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Marek Nalepa

pokój nr 121
tel.: +48 17 872 12 31

czwartek 9.30-10.00 i 13.45-14.45

mnalepa@ur.edu.pl

dr hab. Jolanta Kowal, prof. UR

pokój nr 122
tel.: +48 17 872 12 32

czwartek 8.00-8.30, 18.00-19.00

jkowal@ur.edu.pl

dr hab. Roman Magryś, prof. UR

pokój nr 122
tel.: +48 17 872 12 32

poniedziałek 11.30-13.00

rmagrys@ur.edu.pl

dr hab. Grzegorz Trościński, prof. UR

pokój nr 122
tel.: + 48 17 872 12 32

czwartek 14.00-15.30

gtroscinski@ur.edu.pl

 

Zakład Literatury i Kultury XIX Wieku oraz Badań Mitoznawczych

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Marek Stanisz

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

środa 12.30-13.15

czwartek 12.00-12.45

mstanisz@ur.edu.pl

dr hab. Mariusz Chrostek, prof. UR

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

czwartek 15.30-17.00

mchrostek@ur.edu.pl

dr hab. Kazimierz Maciąg, prof. UR

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

środa 11.30-13.00

kmaciag@ur.edu.pl

dr Anna Dworak

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

środa 10.00-11.30

adworak@ur.edu.pl

dr Wojciech Maryjka

pokój nr 104
tel.: +48 17 872 12 35

Urlop naukowy wmaryjka@ur.edu.pl

 

Zakład Literatury Polskiej XX i XXI Wieku

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Anna Wal, prof. UR

pokój nr 106
tel.: + 48 17 872 1190

czwartek 12.15-13.45

awal@ur.edu.pl

dr hab. Anna Jamrozek-Sowa, prof. UR

pokój nr 107
tel.: + 48 17 872 1236

urlop naukowy

ajamrozek@ur.edu.pl

dr hab. Zenon Ożóg, prof. UR

pokój nr 110 A
tel.: + 48 17 872 1323

środa 13.15-14.45

zozog@ur.edu.pl

dr hab. Agata Paliwoda, prof. UR

pokój nr 106
tel.: + 48 17 872 1190

środa 11.00-11.45

czwartek 13.45-14.30

apaliwoda@ur.edu.pl

prof. dr hab. Janusz Pasterski

pokój nr 136
tel.: + 48 17 872 1236

czwartek 12.30-14.00

jpasterski@ur.edu.pl

dr hab. Magdalena Rabizo-Birek, prof. UR

pokój nr 106
tel.: + 48 17 872 1190

wtorek 11.30-13.00

mrabizo@ur.edu.pl

 

Zakład Badań nad Literaturą i Edukacją Polonistyczną

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Dorota Karkut, prof. UR

pokój nr 109
tel.: +48 17 872 12 40

czwartek 12.00-13.30

dkarkut@ur.edu.pl

dr hab. Elżbieta Mazur, prof. UR

pokój nr 134
tel.: +48 17 872 12 29

Czwartek 12.15-13.45

elmazur@ur.edu.pl

dr hab. Tadeusz Półchłopek, prof. UR

pokój nr 123
tel.: +48 17 872 12 33

Czwartek 13.30 -15.00-tydz.A, 15.15-16.45 tydz.B

tpolchlopek@ur.edu.pl

dr hab. Agata Kucharska-Babula, prof. UR

pokój nr 109
tel.: + 48 17 872 12 40

Poniedziałek 15.00-15.45

Czwartek 11.45-13.30

akucharska@ur.edu.pl

dr Danuta Hejda

pokój nr 123
tel.: + 48 17 872 12 33

środa  9.45-11.15

dhejda@ur.edu.pl

dr Elżbieta Kozłowska

pokój nr 123
tel.: + 48 17 872 12 33

środa: 12.15 - 13.00;

czwartek: 15.30 - 16.00

ekozlowska@ur.edu.pl

 

Zakład Teorii i Antropologii Literatury        

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Arkadiusz Luboń, prof. UR

pokój nr 139
tel.: +48 17 872 12 42

środa 8.30-10.00

alubon@ur.edu.pl

prof. dr hab. Jolanta Pasterska

pokój nr 132
tel.: + 48 17 872 12 47

środa 13.00 – 13.45

czwartek 14.00 – 14.45

jpasterska@ur.edu.pl

prof. dr hab. Stanisław Uliasz

pokój nr 133
tel.: + 48 17 872 12 41

wtorek 9.45 - 11.00

suliasz@ur.edu.pl

dr hab. Wojciech Birek, prof.UR

pokój nr 139
tel.: +48 17 872 12 42

czwartek 12.15-13.45

wbirek@ur.edu.pl

dr Michał Dawid Żmuda

pokój nr 139
tel.: +48 17 872 12 42

wtorek 10.00-11.30

mzmuda@ur.edu.pl

 

Zakład Kultury Mediów

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Alicja Jakubowska-Ożóg

pokój nr 110 A 
tel.: +48 17 872 1323

czwartek 13.30-15.00

ajakubowska@ur.edu.pl

dr hab. Magdalena Patro-Kucab, prof. UR

pokój nr 108
tel.: +48 17 872 12 39

czwartek  12.15-13.45

mpatro@ur.edu.pl

dr hab. Jan Wolski, prof. UR

pokój nr 107
tel.: +48 17 872 12 36

czwartek 12.00-13.30

jwolski@ur.edu.pl

dr Krystyna Gielarek-Gorczyca

pokój nr 108
tel.: +48 17 872 12 39

wtorek 10.00-11.30

kgielarek@ur.edu.pl

dr Joanna Trzaska-Wieczorek

pokój nr 108

tel. 532 562 070

piątek 18.30-20.00

joannatw@interia.pl

 

Zakład Lingwistyki Kulturowej i Komunikacji Społecznej

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Bożena Taras, prof. UR

pokój nr 131
tel.: + 48 17 872 12 48

wtorek 13.15-14.45

btaras@ur.edu.pl

dr hab. Wioletta Kochmańska, prof. UR

pokój nr 119
tel.: + 48 17 872 12 45

poniedziałek 10.15-11.45

wkochmanska@ur.edu.pl

dr hab. Urszula Gajewska, prof. UR

pokój nr 131
tel.: + 48 17 872 12 48

czwartek 12.00-13.30

ugajewska@ur.edu.pl

dr Ewa Błachowicz-Wolny

pokój nr 131
tel.: + 48 17 872 12 48

piątek 13.15-13.45,   15.15-16.15

gblachowicz@ur.edu.pl

 

Zakład Pragmatyki Komunikacyjnej

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
prof. dr hab. Grażyna Filip

pokój nr 138
tel.: +48 17 872 12 37

czwartek 12.00-13.30

gfilip@ur.edu.pl

dr Justyna Majchrowska

pokój nr 138
tel.: +48 17 872 12 37

jmajchrowska@ur.edu.pl

tydz. A: wtorek 15.00-16.30

tydz. B: czwartek 12.00-13.30

czwartek 8.30-10.00

mgr Małgorzata Bożek

pokój nr 138
tel.: +48 17 872 12 37

bozek@ur.edu.pl

poniedziałek 15.15-16.45

 

Zakład Onomastyki

Pracownik

Dane kontaktowe

Termin dyżuru

Kierownik
dr hab. Ewa Oronowicz-Kida, prof. UR

pokój nr 115
tel.: + 48 17 872 12 46

wtorek 10.15 -11.45

eoronowicz@ur.edu.pl

prof. dr hab. Kazimierz Ożóg

pokój nr 116
tel.: +48 17 872 12 43

piątek 10.00-11.30

kozog@ur.edu.pl

dr hab. Agnieszka Myszka, prof. UR

pokój nr 114  lub 115
tel.: + 48 17 872 12 46

piątek 12.30-14.00

agmyszka@ur.edu.pl

dr Małgorzata Kułakowska

pokój nr 115
tel.: + 48 17 872 12 46

wtorek 14.15-15.45

mkulakowska@ur.edu.pl

dr Robert Słabczyński

pokój nr 115
tel.: + 48 17 872 12 46

czwartek 12.00-13.30

rslabczynski@ur.edu.pl

dr Barbara Drozd

pokój nr 119
tel.: + 48 17 872 12 46

wtorek 12:00-13:30

bdrozd@ur.edu.pl