Płatne kursy języka polskiego jako obcego

Kursy Języka Polskiego dla Obcokrajowców

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kursów języka polskiego, stworzonych z myślą o obcokrajowcach. Uniwersytet Rzeszowski to uczelnia, gdzie zyskają Państwo nie tylko umiejętności językowe, ale także wnikliwe zrozumienie polskiej kultury. Nasze kursy są dostosowane do Państwa potrzeb i poziomu zaawansowania, co pozwoli Państwu pewnie i sprawnie poruszać się w polskim środowisku, zarówno na płaszczyźnie codziennych sytuacji, jak i w sferze zawodowej.

Nasza oferta obejmuje

• Kurs Języka Polskiego jako obcego - poziom A1 - To doskonały początek przygody z językiem polskim. Nauka od podstaw umożliwia swobodne poruszanie się w codziennych sytuacjach. Więcej na stronie kursu.
  • Kurs Języka Polskiego jako obcego - poziom A2 - Kolejny krok w nauce, który pozwala rozszerzyć zakres komunikacji i zrozumienie bardziej zaawansowanych tekstów. Więcej na stronie kursu.
  • Kurs Języka Polskiego jako obcego- poziom B1 - Ten kurs przygotuje Państwa do oficjalnego egzaminu certyfikatowego z języka polskiego na poziomie B1, co jest doceniane przez pracodawców i instytucje edukacyjne. Ukończenie tego kursu na Uniwersytecie Rzeszowskim stanowi poświadczenie potwierdzające znajomość języka polskiego wymaganą do udzielenia zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów. Więcej na stronie kursu.

Dlaczego Uniwersytet Rzeszowski

• Doświadczona kadra lektorów i egzaminatorów
    Nasz zespół składa się z licencjonowanych ekspertów, gotowych pomóc Państwu w osiągnięciu Państwa celów językowych.
  • Nowoczesna struktura dydaktyczno-metodyczna
    Wykorzystujemy najnowocześniejsze metody nauczania, co sprawia, że nauka języka polskiego staje się łatwa i efektywna.
  • Nauka z elementami historii i kultury polskiej:
    Nasze kursy nie tylko uczą języka, ale także przybliżają Państwu bogatą historię i kulturę Polski.

Absolwenci zdobywają

• Umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem polskim już od kursów na poziomie A1: będą Państwo w stanie swobodnie porozumiewać się zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym.
  • Świadectwo ukończenia kursu wydane przez Uniwersytet Rzeszowski, które w przypadku ukończenia kursu na poziomie co najmniej B1 stanowi poświadczenie potwierdzające znajomość języka polskiego wymaganą do udzielenia zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego Unii Europejskiej bez konieczności zdawania dodatkowych egzaminów.

Informujemy również, że nasza uczelnia posiada uprawnienia nadane przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego do przeprowadzania państwowych egzaminów certyfikowanych z języka polskiego jako obcego na poziomach od A1 do C1.