Filtruj wyniki

Dziesiątki młodych, utalentowanych studentów z całego świata będzie uczyć się języka polskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim

26 czerwca odbyło się Święto Centrum Polonijnego. Jak co roku uroczystość ta jest połączona z zakończeniem kursu przygotowawczego do podjęcia studiów w Polsce. Świadectwa ukończenia kursu wręczył absolwentom prorektor ds. Kolegium Nauk Humanistycznych, prof. dr hab. Paweł Grata.

Uniwersytet Rzeszowski po raz kolejny zdobył akredytację NAWA, która umożliwi mu organizację kursów przygotowawczych dla zagranicznych studentów zainteresowanych studiowaniem w Polsce. Uczelnia znalazła się w elitarnej dziesiątce, która otrzymała to poświadczenie.

Dzisiaj, 19.05, o godzinie 23 czasu polskiego spotykamy się on-line z osobami z Brazylii, które chcą studiować w Polsce.