Aktualności

Nagrody Rektora dla pracowników Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego

W dniu 25 czerwca 2026 r. odbyło się posiedzenie Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, podczas którego Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym, prof. dr hab. Janusz Pasterski, w imieniu Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr. hab. n. med. Adama Reicha, wręczył pracownikom Wydziału Prawa i Administracji  indywidualne Nagrody Rektora III stopnia za szczególny wkład w doskonalenie struktur organizacyjnych oraz rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W gronie wyróżnionych znaleźli się:

  • dr hab. Renata Świrgoń-Skok, prof. UR
  • dr hab. Aneta Kowalczyk, prof. UR
  • dr hab. Grzegorz Maroń, prof. UR
  • dr hab. Agata Barczewska-Dziobek, prof. UR
  • prof. dr hab. Elżbieta Feret
  • prof. dr hab. Sabina Grabowska
  • dr hab. Aneta Arkuszewska, prof. UR
  • dr hab. Jakub Łukasiewicz, prof. UR
  • dr Oskar Bróż
  • dr Magdalena Kruczek
  • dr Paweł Majka
  • dr Marcin Merkwa
  • dr Michał Skóra
  • mgr Dominika Nowak

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Przyznane wyróżnienia są wyrazem uznania dla zaangażowania, profesjonalizmu oraz szczególnego wkładu w rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego i Wydziału Prawa i Administracji UR.

 

wstecz