Aktualności
Nagrody Rektora dla pracowników Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego
W dniu 25 czerwca 2026 r. odbyło się posiedzenie Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, podczas którego Prorektor ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym, prof. dr hab. Janusz Pasterski, w imieniu Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, prof. dr. hab. n. med. Adama Reicha, wręczył pracownikom Wydziału Prawa i Administracji indywidualne Nagrody Rektora III stopnia za szczególny wkład w doskonalenie struktur organizacyjnych oraz rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego.
W gronie wyróżnionych znaleźli się:
- dr hab. Renata Świrgoń-Skok, prof. UR
- dr hab. Aneta Kowalczyk, prof. UR
- dr hab. Grzegorz Maroń, prof. UR
- dr hab. Agata Barczewska-Dziobek, prof. UR
- prof. dr hab. Elżbieta Feret
- prof. dr hab. Sabina Grabowska
- dr hab. Aneta Arkuszewska, prof. UR
- dr hab. Jakub Łukasiewicz, prof. UR
- dr Oskar Bróż
- dr Magdalena Kruczek
- dr Paweł Majka
- dr Marcin Merkwa
- dr Michał Skóra
- mgr Dominika Nowak
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym. Przyznane wyróżnienia są wyrazem uznania dla zaangażowania, profesjonalizmu oraz szczególnego wkładu w rozwój Uniwersytetu Rzeszowskiego i Wydziału Prawa i Administracji UR.