Aktualności

Uroczyste wręczenie nagród laureatkom konkursu fotograficznego podczas posiedzenia Rady Wydziału Pedagogiki i Filozofii

Podczas posiedzenia Rady Wydziału Pedagogiki i Filozofii odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatkom konkursu fotograficznego. Wydarzenie było okazją do wyróżnienia autorek najlepszych prac, które zachwyciły jury kreatywnością, walorami artystycznymi oraz umiejętnością uchwycenia wyjątkowych momentów. Laureatkom jeszcze raz serdecznie Gratulujemy!

wstecz