Koronawirus

KNM

I Konferencja Studenckich Kół Naukowych Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

30.04.2021

W dniach 27-28 maja 2021r. w przestrzeni wirtualnej na platformie MS Teams odbędzie się I Konferencja Studenckich Kół Naukowych Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego.

zobacz więcej o: I Konferencja Studenckich Kół Naukowych Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego

Zaszczep się w majówkę! Akcja rusza już jutro i potrwa do 3 maja

30.04.2021

Szczepienie przeciw COVID-19 to dobry plan na majówkę! W każdym województwie od 1 do 3 maja stanie specjalny punkt szczepień. Osoby z grupy wiekowej uprawnionej do szczepienia, które mają wystawione e-skierowanie, mogą bez rejestracji i umawiania się na konkretną godzinę.

zobacz więcej o: Zaszczep się w majówkę! Akcja rusza już jutro i potrwa do 3 maja

Szkolenia praktyczne dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych uprawniających do przeprowadzenia szczepień przeciwko COVID-19 - #VAXSTOPCOVID.

21.04.2021

W Centrum Symulacji Medycznej Kolegium Nauk Medycznych UR trwają szkolenia praktyczne dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych uprawniających do przeprowadzenia szczepień przeciwko COVID-19 - #VAXSTOPCOVID.

zobacz więcej o: Szkolenia praktyczne dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych uprawniających do przeprowadzenia szczepień przeciwko COVID-19 - #VAXSTOPCOVID.

Nominacja Profesorska

17.04.2021

Nominacja Profesorska Postanowieniem z dnia 6 kwietnia Prezydent Andrzej Duda nadał dr hab. n. med. Andrzejowi Przybylskiemu tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

zobacz więcej o: Nominacja Profesorska

Zapisz się do newslettera