Kalendarz wydarzeń
Zaproszenie na Międzynarodowy Dzień Ochrony Środowiska
06 czerwca (piątek) 2025, Aula 108, budynek D9, Zelwerowicza 4, godz. 10.00-14.00
W ramach spotkania odbędzie się wykład Pani Profesor Victorii Wyszyński Thoresen
Zaproszenie na wykłady popularno-naukowe
Powstanie i ewolucja Wszechświata oraz Nowa fizyka na granicy dwóch wieków: fizyka kwantowa mikroświata
Noc Muzeów na WSP – zapraszamy na 3. edycję !
Z radością zapraszamy wszystkich pasjonatów sztuki — dzieci, młodzież i osoby dorosłe — na Noc Muzeów organizowaną już po raz trzeci w siedzibie Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Kiedy: 17.05. 2025 r., godz. 19;00-24:00, al. mjr. Wacława Kopisto 2a, Rzeszów (naprzeciwko CH Millenium Hall). Wstęp wolny.
Studenckie Seminarium Naukowe „35 lat reformy terytorialnej. Czy samorząd terytorialny zdał egzamin?”
Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego „Constitutio” oraz Koło Naukowe Prawa Administracyjnego zapraszają do udziału w Studenckim Seminarium Naukowym pt. „35 lat reformy terytorialnej. Czy samorząd terytorialny zdał egzamin?”, które odbędzie się 21.05.2025 r. o godz. 15.00 w s. 204 w budynku Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Grunwaldzkiej 13.
II Spotkanie z cyklu "Zbrodnie międzynarodowe w filmie"
Koło Naukowe ds. Badania Zbrodni Międzynarodowych zaprasza na SSN II Spotkanie z cyklu "Zbrodnie międzynarodowe w filmie", które odbędzie się 15.05.2025 r. o godz. 15.00 w s. 111 w budynku Wydziału Prawa i Administracji przy ul. Grunwaldzkiej 13.
zobacz więcej II Spotkanie z cyklu "Zbrodnie międzynarodowe w filmie"