Zakład Podstaw Rolnictwa i Gospodarki Odpadami
Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika
Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie
Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR

zapraszają do wzięcia udziału w  II Konferencji Naukowej pt.
„PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”
która odbędzie się w dniu 19 listopada 2019 r. w Rzeszowie
w Kolegium Nauk Przyrodniczych, ulica Ćwiklińskiej 1A, sala 040.

Więcej informacji pod linkiem.

Zaproszenie:

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika oraz Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej, uprzejmie zapraszają do wysłuchania wykładu naukowego nt:
Aktualne zagrożenia populacji ludzkiej ze szczególnym uwzględnieniem pasożytniczych chorób inwazyjnych

Wykład przedstawi: mgr Czesław Głowniak - biolog, specjalista laboratoryjnej parazytologii medycznej
Wykład odbędzie się w dniu 20 marca 2018 r. (wtorek) na Wydziale Biologiczno-Rolniczym UR, ul. Ćwiklińskiej 1, w budynku D3, sala 0.40, godzina 12.30.

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

zaprasza na spotkanie inaugurujące działalność Towarzystwa.

będzie to

spotkanie autorskie z Panem dr hab. Krzysztofem Kasprzakiem, prof. nadzw. w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, pracownikiem Katedry Turystyki Wiejskiej. Pan Profesor jest autorem wielu książek, poradników, przewodników turystycznych oraz redaktorem wielu publikacji i czasopism. Tematem przewodnim spotkania autorskiego będzie krajoznawstwo w turystycznej podróży edukacyjnej.

Spotkanie odbędzie się 2 lutego (czwartek) o godz. 14.00 w sali 040 budynku D3, ul. Ćwiklińskiej 1a.

Spotkanie autorskie prof. Kasprzak.pdf