Złote Medale Akademii Polskiego Sukcesu dla UR17.03.2017 08:41

16 marca 2017 r. w rzeszowskim ratuszu wręczono Złote Medale Akademii Polskiego Sukcesu. Wśród laureatów znaleźli się m.in. Rektor UR, prof. Sylwester Czopek oraz prof. Kazimierz Widenka z Wydziału Medycznego UR.

Ogłoszenie o konkursie „Złoty Neuron” na najlepszą pracę w dziedzinie neurobiologii wykonaną w kraju, edycja 201716.03.2017 14:40

Komisja Konkursowa „Złoty Neuron” przy Komitecie Nauk Fizjologicznych i Farmakologicznych PAN po raz kolejny pragnie przyznać to wyróżnienie. Konkursem objęte będą pracę wykonane w kraju w latach 2015-2016, w dziedzinie szeroko pojętej biologii układu nerwowego, z uwzględnieniem różnych pięter organizacji układu nerwowego.

Wpływ międzynarodowych instytucji konwencyjnych na przestrzeganie przez państwa praw człowieka - fotorelacja16.03.2017 12:02

16 marca b.r. w Auli Głównej Centrum Mikroelektroniki i Nanotechnologii Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Wpływ międzynarodowych instytucji konwencyjnych na przestrzeganie przez państwa praw człowieka” .