Gratulacje dla zawodników AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego21.06.2017 15:31

21 czerwca 2017 r. Rektor UR, prof. Sylwester Czopek oraz Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, dr hab. Wojciech Walat, prof. UR wręczyli listy gratulacyjne zawodnikom i trenerom AZS UR, którzy z sukcesami reprezentowali Uniwersytet Rzeszowski w minionym sezonie.

LOGOPEDIA - studia podyplomowe - rekrutacja19.06.2017 12:33

Informujemy, że prowadzimy rekrutację na czterosemestralne studia podyplomowe LOGOPEDIA. Uruchomienie IX edycji jest planowane na początek roku akademickiego 2017/18 (limit miejsc: 60). Mamy jeszcze wolne miejsca, zachęcamy do składania dokumentów w Sekretariacie Instytutu Filologii Polskiej UR (ul. Rejtana 16 c, p. 135, 35-959 Rzeszów). Więcej informacji na stronie: http://ifp.ur.edu.pl/logopedia/rekrutacja.php

Konkurs „Pamiętnik Nauczyciela” rozstrzygnięty!19.06.2017 12:28

Od lutego do końca maja 2017 r. trwał konkurs „Pamiętnik Nauczyciela”, który został zorganizowany przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Jana Grodka w Sanoku oraz Uniwersytet Rzeszowski. Konkurs ten odbywał się pod patronatem Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Sukces szczypiornistów AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej mężczyzn19.06.2017 08:13

Piłkarze ręczni AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego zdobyli srebrny medal w klasyfikacji generalnej oraz złoty w tzw. typach uniwersyteckich. Drużyna podopiecznych Sebastiana Pelca (I trener) oraz Macieja Śliża (II trener) świetnie zaprezentowała się na Akademickich Mistrzostwach Polski w piłce ręcznej mężczyzn w Warszawie (9-12.06.2017).

Kongres Business Without Limits II edycja14.06.2017 14:50

Business Without Limits to unikatowe wydarzenie na mapie kongresowej Polski. Pierwsza edycja, która miała miejsce w grudniu 2016, była dużym sukcesem – zgromadziła blisko 1000 uczestników, którzy uczestniczyli w prelekcjach, dyskusjach i spotkaniach w wyjątkowym otoczeniu G2A Areny, Centrum Wystawienniczo – Kongresowego Województwa Podkarpackiego.

Rzeszowscy radiolodzy najlepsi w żeglarstwie13.06.2017 10:42

10 czerwca 2017 roku, na wodach Zatoki Gdańskiej, odbyły się organizowane corocznie Radiologiczne Mistrzostwa Polski w Żeglarstwie. Brały w nich udział załogi reprezentujące poszczególne oddziały wojewódzkie Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Zakończenie roku akademickiego na Małym Uniwersytecie Rzeszowskim oraz Wystawy Interaktywnej „Eksploratorium”12.06.2017 08:28

10 czerwca 2017 roku w dużej auli budynku A1 odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2016/2017 Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego. W tym dniu miała również miejsce ceremonia zakończenia wiosennej edycji Interaktywnej Wystawy „Eksploratorium”.