Nowy Profesor Belwederski w UR17.01.2017 12:40

Prezydent RP, Andrzej Duda postanowił nadać Dziekanowi Wydziału Biologiczno-Rolniczego, dr. hab. Czesławowi Puchalskiemu tytuł Profesora nauk rolniczych.

Koncert Kolęd w wykonaniu pracowników UR17.01.2017 12:24

16 stycznia w sali koncertowej Wydziału Muzyki UR odbył się koncert kolęd w wykonaniu pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego. Tradycyjne spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

IX OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DNIA PAMIĘCI O OFIARACH HOLOKAUSTU NA PODKARPACIU, 23-27 STYCZNIA 2017r.16.01.2017 12:52

Zakład Historii i Kultury Żydów, Instytutu Historii Uniwersytetu Rzeszowskiego, przez swoją działalność stara się pokazać w jaki sposób społeczność żydowska na przestrzeni wieków wrosła w dzieje i kulturę polską. Od dziewięciu lat jest organizatorem Obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu na Podkarpaciu, które wrosły już w wielokulturową symbolikę miasta Rzeszowa, a także całego województwa podkarpackiego.

Pierwsza Noc Biologów16.01.2017 11:51

13 stycznia 2017 r. w budynku Wydziału Biologiczno-Rolniczego Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyła się Pierwsza Podkarpacka Noc Biologów.

UWAGA! ZAPISY NA PRZEDMIOT OGÓLNOUCZELNIANY!16.01.2017 11:23

Oferta przedmiotów w ramach zajęć ogólnouczelnianych na semestr letni roku akademickiego 2016/2017 na Uniwersytecie Rzeszowskim dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Otwarcie Wystawy VIII edycji Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom Artystyczny Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego16.01.2017 11:16

19 grudnia 2016 r. odbyło się posiedzenie Kapituły Nagrody w składzie: Prof. Tadeusz Błoński, dr hab. Antoni Nikiel, prof. UR, dr hab. Janusz J. Cywicki, prof. UR, dr hab. Agnieszka Dobosz-Bruchnalska. Kapituła obejrzała i oceniła dwadzieścia osiem dyplomów.