Aktualności

Integracyjne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym

W dniach 25–27 listopada 2022 r. w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS w Tenisie Stołowym. Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami oraz Klub Uczelniany AZS UR reprezentowało 4 zawodniczki i 2 zawodników: Wioletta Bator (studentka I roku studiów uzupełniających kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna), Anna Bober (studentka IV roku kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka), Klaudia Pachuta (studentka I roku studiów uzupełniających kierunku Sztuki Wizualne), Anna Wiktor (studentka IV roku kierunku Prawo), Patryk Bem (student I roku kierunku Administracja) oraz Aleksander Winiarski (student III roku na kierunku Administracja). W Gdańsku w swoich kategoriach Klaudia Pachuta zdobyła złoty medal, Wioletta Bator srebrny medal, Anna Wiktor zajęła IV miejsce, Anna Bober była V. Studenci zaś zajęli kolejno V i VI. Dużym sukcesem jest zajęcie przez reprezentantów UR III miejsca w punktacji drużynowej.

Na co dzień studenci trenują pod okiem trenera Feliksa Kordysia, który jednocześnie jest trenerem reprezentacji Polski osób niepełnosprawnych w tej dyscyplinie.