Informacje o ubezpieczeniach

wizualizacja.jpg [959.79 KB]

Drodzy Studenci Uniwersytetu Rzeszowskiego,

dzięki współpracy z Mentor S.A., przedstawiamy ofertę Towarzystwa Ubezpieczeń InterRisk S.A. na ubezpieczenia NNW i OC w trzech wariantach:

• wariant podstawowy – składka 27 zł na rok;
  • wariant dedykowany dla studentów wychowania fizycznego – składka 33 zł na rok;
  • wariant dedykowany dla studentów kierunków medycznych – składka 45 zł na rok.

Grupowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, dla studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, gwarantuje całoroczną ochronę ubezpieczonego w przypadku wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń, poważnych zachorowań itp., a także zwrot kosztów leczenia oraz pobytu w szpitalu na skutek wypadku.

To wszystko od 27 zł za cały rok ochrony! Szczegółowe warunki ubezpieczenia znajdują się na stronie internetowej ur.mentor.pl

Ubezpieczenie NNW (oraz OC dla studentów kierunków medycznych) jest bardzo ważne, z uwagi na występujący dość często obowiązek posiadania rzeczowego ubezpieczenia – podczas odbywania obowiązkowych praktyk studenckich.

Jak nabyć ubezpieczenie?

• za pomocą dedykowanej strony internetowej: ur.mentor.pl;
  • stacjonarnie w Dziale Kształcenia Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy al. T. Rejtana 16c, Budynek A1, pok. 38 (parter).

Chcąc uzyskać szczegółowe informacje w zakresie ubezpieczenia, skorzystajcie ze strony: ur.mentor.pl lub skontaktujcie się z brokerem: Mentor S.A.-Jakubem Rzeźniczkiem: jakub.rzezniczek@mentor.pl, tel. 609 611 410.