Biuro Kolegium

Uniwersytet Rzeszowski
Biuro Kolegium Nauk Społecznych
al. mjr. W. Kopisto 2a
35-959 Rzeszów
budynek A2 I piętro (pokoje 102-108)
 

Dyrektor Biura Kolegium

mgr Justyna Czado

pok. 107
tel.: 17 872 10 11
e-mail: cs@ur.edu.pl, jczado@ur.edu.pl

Zastępca Dyrektora Biura

mgr Barbara Depa-Stopyra

pok. 107
tel.: 17 872 14 89
e-mail: cs@ur.edu.pl, bdepa@ur.edu.pl

mgr Joanna Bocheńska

pok. 102
tel.: 17 872 29 03
e-mail: jbochenska@ur.edu.pl

  • sprawy finansowe Kolegium

mgr inż. Justyna Gniewek

pok. 103
tel.: 17 872 14 83
e-mail: jgniewek@ur.edu.pl

mgr Aleksandra Hakalla

pok. 102
tel.: 17 872 14 82
e-mail: ahakalla@ur.edu.pl

  • wyjazdy i przyjazdy zagraniczne
  • sprawy finansowe Kolegium

lic. Marzena Krawczyk

pok. 102
tel.: 17 872 14 85
e-mail: mkrawczyk@ur.edu.pl

  • sprawy finansowe Kolegium

mgr inż. Danuta Kubit

pok. 103

tel.: 17 872 14 64
e-mail: dkubit@ur.edu.pl

mgr Artur Kuliński

pok. 104

tel.: 17 872 14 87
e-mail: akul@ur.edu.pl

mgr inż. Magdalena Magdziak

pok. 104

tel.: 17 872 14 86
e-mail: mmagdziak@ur.edu.pl