Konferencja współorganizowana przez Instytut Pedagogiki UR pod patronatem naukowym KNP PAN.

VIII MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA Z ZAKRESU EDUKACJI GLOBALNEJ pt. Dziecko i dzieciństwo w sytuacji zagrożenia kryzysem – kontekst wojny,

Termin konferencji: 30 maja 2023 r. Konferencja w formie stacjonarnej i online za pośrednictwem platformy (Zoom).

Organizator:

Katedra Pedagogiki Społecznej, Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie; Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Zgłoszenia udziału w konferencji są przyjmowane do 10 maja 2023 roku. Formularz zgłoszenia na konferencję jest dostępny na stronie Instytutu Pedagogiki Wydziału Nauk Pedagogicznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Szczegóły informacji – wersja polska; wersja angielska

Na stronie UKSW w Warszawie - znajduje się link do formularza zgłoszeniowego: