Zakład Prawa Konstytucyjnego i Praw Człowieka

DEPARTMENT OF CONSTITUTIONAL LAW AND HUMAN RIGHTS

Tytuł

Imię i nazwisko

Stanowisko

Dyżur

Nr pok.

Nr tel.

E-mail

dr hab.  prof. UR

Radosław Grabowski

Kierownik Zakładu

Dyżur dydaktyczny

Pon. (Mon)

0945-1115

pl. Ofiar Getta 4/5 pok. 19

17 872 2080

rgrabowski@ur.edu.pl 

prof. dr hab.

Halina Zięba-Załucka

Profesor

Dyżur dydaktyczny

Pon. (Mon)

0800-0930

pl. Ofiar Getta 4/5 pok. 22

 

hzieba@ur.edu.pl 

dr hab. prof. UR

Beata Stępień – Załucka

prof. UR

Dyżur dydaktyczny

Wt. (Tue)

1130-1300

pl. Ofiar Getta 4/5 pok. 22

 

bestepien@ur.edu.pl 

dr hab. prof. UR

Grzegorz Pastuszko

adiunkt

Dyżur dydaktyczny

Wt. (Tue)

1830-2000

pl. Ofiar Getta 4/5 pok. 19

17 872 2080

gpastuszko@ur.edu.pl

dr

Justyna Ciechanowska

adiunkt

Dyżur dydaktyczny

Śr. (Wed)

0845-1015

pl. Ofiar Getta 4/5

pok. 11

17 872 2092

jciechanowska@ur.edu.pl

dr

Katarzyna Szwed

adiunkt

Dyżur dydaktyczny

Śr. (Wed)

1145-1315

pl. Ofiar Getta 4/5

pok. 11

17 872 2092

kszwed@ur.edu.pl 

dr

Artur Trubalski

adiunkt

-

 

 

atrubalski@ur.edu.pl 

dr

Joanna Uliasz

adiunkt

Dyżur dydaktyczny

Śr. (Wed)

1300-1430

pl. Ofiar Getta 4/5

pok. 20

 

17 872 2081 

juliasz@ur.edu.pl

dr

Anna Hadała-Skóra

adiunkt

Dyżur dydaktyczny

Pon. (Mon)

0900 – 0945 i 1300-1345

al. Kopisto 2a,

bud. A2, p. 328

17 872 2092

ahadala@ur.edu.pl

mgr

Tomasz Ciechanowski

asystent

Dyżur dydaktyczny

Wt. (Tue)

1515 – 1645

pl. Ofiar Getta 4/5

pok. 11

17 872 2092 

tciechanowski@ur.edu.pl

 

Publikacje Naukowe pracowników Zakładu znajdują się na stronie Expertus - Bibliografia Publikacji Pracowników UR: http://bibliografia.ur.edu.pl/new/01/