Instytut Technologii Żywności i Żywienia

 nazwisko i imię  konsultacje dyżur organizacyjny
e-mail pokój telefon
dr inż. Greta
Adamczyk

Wtorek

09:15 – 10:45

Wtorek

7:45 – 09:15

Środa

08:00 – 08:45

14:00 – 14:45

gadamczyk@ur.edu.pl p.246/D9 (17) 785 52 46

dr inż. Anna
Augustyńska-Prejsnar

Konsultant ds. Osób Niepełnosprawnych

KNP (Kolegium Nauk Przyrodniczych)

Środa
8:30-10:00

Wtorek

9:00-12:00

aaugustynska@ur.edu.pl p.351/D9 (17) 785 53 51
prof. dr hab. inż. Maciej
Balawejder

Wtorek
13:30-15:00

Środa
9:30-11:00

14:00-15:30

mbalawejder@ur.edu.pl p.121/D3 (17) 872 17 45
prof. dr hab. Grzegorz
Bartosz

Wtorek
11:00-12:30

Poniedziałek
11:00-14:00

gbartosz@ur.edu.pl p.437/D9 (17) 785 54 09
dr inż. Marcin
Bajcar

Środa
8:30-10:00

Środa
10:00-13:00

mbajcar@ur.edu.pl p.213/D10 (17) 785 49 68
dr inż. Magdalena
Buniowska-Olejnik

Środa

8:30 – 10:00

Wtorek

8:30-11:30

mbuniowska@ur.edu.pl

p. 202/D10

p.14/D10

(17) 785 49 02

(17) 785 49 03

dr inż. Tomasz
Cebulak

Środa

12:00 – 13:30

Wtorek

12:00 – 15:00

tcebulak@ur.edu.pl p.114/D10 (17) 785 49 39
dr inż. Maria
Czernicka

Poniedziałek
10:00-11:30

Piątek
9:00-12:00

mczernicka@ur.edu.pl p.146/D7 (17) 785 48 34
dr inż. Paulina
Duma-Kocan

Czwartek
11:30-13:00

Poniedziałek
10:00-13:00

pduma@ur.edu.pl p.263/D9 (17) 785 52 63
dr hab. inż. Małgorzata
Dżugan, prof. UR

Wtorek
13:30-15:00

Poniedziałek
10:00-11:00
Środa
10:00-12:00

mdzugan@ur.edu.pl p.129/D3 (17) 872 16 19
dr inż. Marian Gil

Wtorek
13:00-14:30

Piątek
12:15-15:15

mgil@ur.edu.pl p.263/D9 (17) 785 52 63
dr Dorota
Grabek-Lejko

Poniedziałek
10:00-11:30

Środa
9:00-12:00

dgrabek@ur.edu.pl p.438/D9 (17) 785 54 38

dr Michalina Grzesik - Pietrasiewicz

------------- -------------- migrzesik@ur.edu.pl p. 408/D9 (17) 785 54 08
mgr inż. Paweł
Hanus

Poniedziałek

11:15 – 12:45

Poniedziałek

12:45 – 15:00

Czwartek

11:00 – 11:45

phanus@ur.edu.pl p.235/D9 (17) 785 52 35
prof. dr hab. inż. Grażyna
Jaworska

Wtorek
10:15-11:00
 Środa
8:15-9:00

Środa

9:00 – 12:00

gjaworska@ur.edu.pl p.237/D9 (17) 785 52 37
dr inż. Radosław
Józefczyk

Poniedziałek
12:00-13:30

Środa
11:30-14:30

rjozefczyk@ur.edu.pl p.108/D3 (17) 872 17 86
prof. dr hab. inż. Miroslava
Kacaniova

Czwartek
9:00-10:30

Piątek
10:00-13:00

mkacaniova@ur.edu.pl p.332/D9 (17) 785 53 32
dr hab. Ireneusz
Kapusta, prof. UR

Poniedziałek

11:30 – 13:00

Czwartek

9:00 – 12:00

ikapusta@ur.edu.pl p.238/D9 (17) 785 52 38
dr inż. Dorota Kalicka

Wtorek

13:15 – 14:00

Środa

13:00 – 13:45

 

Poniedziałek

8:30 – 11:30

dkalicka@ur.edu.pl

  p.5,14/D10

(17) 785 4905

(17) 785 4903

dr inż. Joanna
Kaszuba

Poniedziałek 13:00-14:30 (październik-grudzień)

Środa

08:00-10:00 (styczeń-luty)

Poniedziałek 11:30-13:00 (październik-grudzień) czwartek

08:00-09:30 (październik-grudzień)

wtorek

08:00-11:00 (styczeń-luty)

jkaszuba@ur.edu.pl p.245/D9

(17) 785 52 45
dr Maciej
Kluz

Środa
9:00-10:30

Czwartek
13:00-16:00

mkluz@ur.edu.pl p.333/D9 (17) 783 53 33
mgr inż. Kacper Kut

Czwartek
8:30 -10:00

Piątek
8:00-11:00

kkut@ur.edu.pl p.409/D9 (17) 785 54 09
dr inż. Jadwiga
Lechowska

Poniedziałek
8:00-8:45
Czwartek
8:00-8:45

Czwartek
8:45-11:45

 

jlechowska@ur.edu.pl p.352/D9 (17) 785 53 52

dr hab. inż. Krystian                       Marszałek, prof. UR

Piątek

12:00 – 13:30

Czwartek

12:00 – 15:00

kmarszalek@ur.edu.pl D9- 242 (17) 785 52 42
dr inż. Michał
Miłek

Wtorek
 9:00-10:30

Czwartek
12:00-15:00

mmilek@ur.edu.pl p.111/D3 (17) 872 17 30
dr inż. Małgorzata
Ormian

 

Wtorek
8:30-10:00

 

 

Wtorek
10:00-13:00

mormian@ur.edu.pl p.351/D9 (17) 785 53 51
dr Anna
Pasternakiewicz

Poniedziałek
10.00-11:30

Wtorek
10:00-13:00

apasternakiewicz@ur.edu.pl p.110/D3 (17) 872 17 22
dr inż. Małgorzata
Pawlos

Poniedziałek

9:00-11:00

Czwartek

9:00-12:00

mpawlos@ur.edu.pl

 

p.5,14 /D10  

 

(17) 785 49 05

(17) 785 49 03

dr Agata
Pawłowska

Środa

12:30 – 14:00

Czwartek

10:00 - 13:00

agpawlowska@ur.edu.pl p.246/D9 (17) 785 52 46
dr inż. Tomasz
Piechowiak

Środa
8:30-10:00

Poniedziałek
8:30-10:00

Czwartek
10:30-12:00

tpiechowiak@ur.edu.pl p.113/D3 (17) 872 17 68
mgr inż. Zuzanna
Posadzka

Czwartek

7:00 – 8:30

Czwartek

8:30 – 11:30

zposadzka@ur.edu.pl p.236/D9 (17) 785 52 36
prof. dr hab. inż. Czesław
Puchalski

Czwartek

15:00-16:30

 

Poniedziałek
15:00-16:30
Środa
15:30-17:00

 

cpuchalski@ur.edu.pl p.216/D10 (17) 785 49 66
dr inż. Karolina
Pycia

Wtorek

13:00 - 14:30

Poniedziałek

9:00 - 12:00

kpycia@ur.edu.pl

p.244/D9

p. 32/101/D10

 

(17) 785 52 44
dr inż. Katarzyna
Rolf

Wtorek

12:00 – 13:30

Poniedziałek

13.00-14.00

Środa

12.00-14.00

krolf@ur.edu.pl p.242/D9 (17) 785 52 42
dr hab. inż. Mariusz
Rudy, prof. UR

Poniedziałek
9:30-11:00

Poniedziałek
11:00-14:00

mrudy@ur.edu.pl p.260/D9 (17) 785 52 60
prof. dr hab. Izabela
Sadowska-Bartosz

Wtorek
11:00-12:30

Poniedziałek
11:00-14:00

isadowska@ur.edu.pl p.408/D9 (17) 785 54 08
dr Bogdan
Saletnik

Środa
8:00-9:30

Środa
9:30-12:30

bsaletnik@ur.edu.pl p.213/D10 (17) 785 49 65

prof. dr hab. inż. Zofia Sokołowicz

Środa
9:30-11:00

Środa
11:00-14:00

zsokolowicz@ur.edu.pl p.348/D9 (17) 785 53 48
dr inż. Renata
Stanisławczyk

Poniedziałek
8:00-9:30

Wtorek
10:30-13:30

rstanislawczyk@ur.edu.pl p.262/D9 (17) 785 52 62
dr inż. Katarzyna
Szajnar
------ ------

kszajnar@ur.edu.pl

  p.208/D10 p.14/D10

 (17) 785 49 61

(17) 785 49 03

dr inż. Monika Tomczyk

Wtorek
9:00-10:30

Czwartek
10:00-13:00

mwesolowska@ur.edu.pl p.107/D3 (17) 872 17 21
dr hab. inż. Jadwiga
Topczewska, prof. UR

Poniedziałek
9:00-9:45

11:30-12:30

 Czwartek
10:00-13:00

jtopczewska@ur.edu.pl p.350/D9 (17) 785 53 50
dr hab. inż. Grzegorz
Zaguła, prof. UR

Poniedziałek
8:30-10:00

Środa
9:30-12:30

gzagula@ur.edu.pl p.46/D9 (17) 785 50 46
dr hab. inż. Agata
Znamirowska, prof. UR

Wtorek

13:00-15:00

Czwartek

11:00-14:00

aznamirowska@ur.edu.pl

  p.14,208/D10

(17) 785 49 03

(17) 785 49 61 

mgr inż. Natalia
Żurek

Wtorek

8:00 – 9:30

Środa

8:00 – 11:00

nzurek@ur.edu.pl p.236/D9 (17) 785 52 36