Instytut Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska

nazwisko i imię konsultacje dyżur organizacyjny
e-mail budynek/pokój telefon
dr hab. inż. Andrzej  Bobiec, prof. UR  

poniedziałek

12.00-13.30

środa

10.00-13.00

abobiec@ur.edu.pl D9/25 872-50-25
dr hab inż. Jan Buczek, prof. UR

środa

11.30-13.00

czwartek

10.00-13.00

jbuczek@ur.edu.pl D9/319 785-53-19
dr hab. inż. Aneta Bylak, prof. UR

poniedziałek

11.30-14.00

czwartek

8.00-10.15

abylak@ur.edu.pl    D9/203 785-52-03
dr hab. inż. Paweł Czarnota, prof. UR

piątek

16.00-17.00

czwartek

16.00-16.45

piatek

7.00-8.00,

9.00-9.45,

11.00-11.30

pczarnota@ur.edu.pl

D9/218

785-52-18
dr hab. inż. Zbigniew Czerniakowski, prof. UR

czwartek

12.00-14.00

  zczerniakowski@ur.edu.pl D3/318 872-16-31
prof. dr hab. inż. Ewa Czyż

środa

13.30-15.30

czwartek

9.30-14.30

eczyz@ur.edu.pl

zdalnie - link ten sam jak na zespół

785-48-31
dr Agata Ćwik

wtorek

13.30-15.00

poniedziałek

10.30-11.30

wtorek

8.00-9.00

środa

8.45-9.45

acwik@ur.edu.pl D9/6 785-50-06
dr hab. inż. Tomasz Dudek, prof. UR

wtorek

12.30-14.00

czwartek

9.00-12.00

tdudek@ur.edu.pl D3/323 872-16-30

dr inż. arch. kraj. Agata Gajdek

środa

10.30-12.00

czwartek

11.15-14.15

agajdek@ur.edu.pl D3/0.26 872-17-60
dr inż. Grażyna Gajdek

poniedziałek

11.00-12.00

wtorek

10.00-12.00

wtorek

12.00-13.00

środa 11.15-13.30

ggajdek@ur.edu.pl D9/353 785-53-53

dr hab. Mariola
Garczyńska, prof. UR

środa

9.00-10.30

czwartek

9.00-12.00

mgarczynska@ur.edu.pl

D3/3.34

872-16-49
prof. dr hab. inż. Józef
Gorzelany

poniedziałek

12.00-13.30

czwartek

11.00-14.00

jgorzelany@ur.edu.pl D9/50 785-50-48
dr hab. inż. Edmund
Hajduk, prof. UR

wtorek

12.30-14.00

czwartek

9.00-12.00

ehajduk@ur.edu.pl D7/143 785-48-24
dr Marcin
Halicki

środa

13.00-14.30

wtorek

14.45-17.00

mhalicki@ur.edu.pl D9/354 785-53-54
dr Beata Jacek

środa

11.45-12.30

czwartek

12.30-13.15

środa

12.45-14.45

czwartek

13.30-14.30

bjacek@ur.edu.pl

D9/305

konsultacje

D11PW16

dyżur organizacyjny

 
dr Marta
Jańczak-Pieniążek

poniedziałek

13.00-14.30

poniedziałek

8.00-9.30

wtorek

8.00-9.30

mjanczak@ur.edu.pl D9/325 785-53-25
dr hab. inż. Wacław
Jarecki, prof. UR

wtorek

12.00-13.30

czwartek

10.00-13.00

wjarecki@ur.edu.pl D9/317 785-53-17

dr hab. inż. Łukasz Jurczyk, prof.UR

wtorek

13.00-14.30

czwartek

9.00-12.00

ljurczyk@ur.edu.pl

D3/3.10

872-17-25
dr hab. inż. Justyna
Koc-Jurczyk, prof. UR

wtorek

13.30-15.00

czwartek

9.00-12.00

jjurczyk@ur.edu.pl

D3/3.08

872-17-25
prof. dr hab. Joanna
Kostecka

poniedziałek

11.30-13.00

czwartek

9.00-13.00

jkostecka@ur.edu.pl D3/3.37 872-17-33
dr Natalia Kochman-Kędziora

wtorek

9.30-11.00

czwartek

11.00-13.15

nkochman@ur.edu.pl D9/218  
dr inż. arch. kraj. Barbara Krupa

wtorek

9.00-10.30

czwartek

9.00-11.00

bkrupa@ur.edu.pl D3/0.25 872-17-60
dr hab. inż. Piotr
Kuźniar, prof. UR

środa

11.30-13.00

czwartek

11.00-14.00

pkuzniar@ur.edu.pl D9/48 785-50-45
prof. dr hab. Krzysztof
Kukuła

wtorek

11.30-14.00

czwartek

8.00-10.15

kkukula@ur.edu.pl       D9/217        785-52-17
dr hab. inż. Wojciech
Litwińczuk, prof. UR

poniedziałek

tydz.1/3

12.00-13.30

poniedziałek

tydz.2/4

10.15-11.45

wtorek

12.30-15.30

wlitwinczuk@ur.edu.pl

D3/2.21

konsultacje

D11 PW16

dyżur

872-17-74
dr inż. Iwona
Makuch-Pietraś

wtorek

12.30-14.00

czwartek

11.00-13.00

imakuch@ur.edu.pl D9/7 785-50-07
dr hab. inż. Natalia
Matłok, prof.UR

poniedziałek

14.00-15.30

czwartek

11.00-14.00

nmatlok@ur.edu.pl D9/44 785-50-44
dr  Marzena
Mazurek

wtorek

9.15-11.15

wtorek

11.00-14.00

mmazurek@ur.edu.pl

 

D3 1.14 konsultacje

D11 PW16

872-17-32
dr Anna Mazur-Pączka

środa

9.30-11.30

poniedziałek

8.00-12.00

annamazur@ur.edu.pl

D3/3.34

872-16-49
dr Jerzy
Michalczuk

wtorek

10.00-11.30

środa

10.00-13.00

jmichalczuk@ur.edu.pl D9/4  
dr inż. Dagmara
Migut

środa

12.00-13.30

czwartek

10.00-13.00

dmigut@ur.edu.pl D9/326 785-53-25
dr inż. Piotr Molenda

poniedziałek

9.45-12.15

poniedziałek

12.15-15.00

pmolenda@ur.edu.pl D9/353  
dr hab. Teresa
Noga, prof. UR

wtorek

13.00-15.00

poniedziałek

12.00-15.00

tnoga@ur.edu.pl D7/15 785-48-00
dr inż. Tomasz
Olbrycht

piątek

12.00-14.00

czwartek

9.00-12.00

tolbrycht@ur.edu.pl D3/314 872-17-29
dr Bernadetta
Ortyl

piątek

11.30-13.00

wtorek

tydz.2/4

8.00-9.30

środa

12.00-13.30

piątek

tydz.1/3

10.00-11.30

bortyl@ur.edu.pl D9/20 785-50-06
dr hab.Grzegorz
Pączka

środa

9.00-11.00

czwartek

9.00-12.00

gpaczka@ur.edu.pl

D3/3.11

872-16-65
dr Grzegorz Pitucha

wtorek

11.45-13.15

środa

10.00-11.30

piątek

11.45-13.15

gpitucha@ur.edu.pl D3/209 872-16-28
Agnieszka Podolak

wtorek

9.30-11.00

poniedziałek

9.00-12.00

apodolak@ur.edu.pl D3/3.07  
dr inż. Anita
Poradowska

poniedziałek

14.00-15.30

wtorek

10.00-12.00

apajaczek@ur.edu.pl D3/0.38 872-17-60
dr inż. Krzysztof Rogut

poniedziałek

11.30-13.00

wtorek

8.00-9.30

czwartek

9.00-12.00

krogut@ur.edu.pl D3/212/218 872-17-14
dr n. med. Aleksandra Siekierzyńska     asiekierzynska@ur.edu.pl D3/1.14  
dr Karol Skrobacz

wtorek

13.30-14.30

środa

15.00-15.45

czwartek

9.00-12.00

kskrobacz@ur.edu.pl D7/136 785-48-35
dr inż. arch., mgr szt. Anna
Sołtysik

piątek

9.30-11.00

piątek

11.00-14.00

asoltysik@ur.edu.pl D3/0.11 872-17-60
dr Agata Stadnicka - Futoma

czwartek

11.00-13.00

środa

9.30-12.00

czwartek

9.00-9.45

astadnicka@ur.edu.pl D7/131  
prof. dr hab. Jadwiga
Stanek-Tarkowska

środa

13.30-15.00

czwartek

9.30-13.00

jstanek@ur.edu.pl D7/138 785-48-29
dr inż. arch. Natalia Stojak

środa

9.30-11.00

środa

11.00-14.00

nstojak@ur.edu.pl D3/0.23  
dr Małgorzata
Szostek

czwartek

14.00-15.30

czwartek

8.00-12.00

mszostek@ur.edu.pl D7/220 785-48-32
dr hab. inż. Ewa
Szpunar-Krok, prof. UR

poniedziałek

11.30-13.00

wtorek

9.30-12.30

eszpunar@ur.edu.pl D9/320 785-53-20
dr hab. inż. Renata
Tobiasz-Salach, prof. UR

wtorek

9.00-10.30

wtorek

10.30-13.30

rtobiasz@ur.edu.pl D9/318 785-53-18
ks. dr Mirosław
Twardowski

wtorek

13.15-14.15

piątek

9.30-10.30

piątek

10.30-12.30

mtwardowski@ur.edu.pl D9/354 785-53-54
dr hab. Bogdan
Wiśniowski, prof. UR

czwartek

11.00-12.30

czwartek

12.30-15.30

bwisniowski@ur.edu.pl D3/2.11 872-16-32
dr inż. Stanisław
Właśniewski

poniedziałek

13.00-14.00

poniedziałek

11.30-13.00

swlasniewski@ur.edu.pl D7/121 lub 16 785-48-24
dr Tomasz
Wójcik

środa

9.40-11.15

wtorek

11.00-14.00

twojcik@ur.edu.pl D9/26 785-50-26
dr inż. Paweł
Wolański

poniedziałek

13.00-14.00

wtorek

11.00-12.00

sroda

8.00-9.00

czwartek

9.00-12.00

twolanski@ur.edu.pl D3/214, 218 872-17-14
dr inż. Anita Zapałowska

wtorek

12.00-14.00

poniedziałek

9.00-13.00

azapalowska@ur.edu.pl D3/2.15  
dr inż. Miłosz
Zardzewiały

wtorek

11.30-13.00

środa

9.00-12.00

mzardzewialy@ur.edu.pl D9/45 785-50-44