Instytut Nauk Rolniczych, Ochrony i Kształtowania Środowiska

 nazwisko i imię  konsultacje dyżur organizacyjny
e-mail budynek/pokój telefon
dr hab. Maciej Bilek, prof. UR --------------------------- ---------------------------- mbilek@ur.edu.pl  D3/2.32 872-16-29
dr hab. inż. Andrzej  Bobiec, prof. UR  

wtorek

9:30 - 11:00

poniedziałek

11:00 - 14:00

abobiec@ur.edu.pl D9/25 872-50-25
dr hab inż. Jan Buczek, prof. UR

poniedziałek

9:00 - 10:30

wtorek

9:00 - 12:00

jbuczek@ur.edu.pl D9/319 785-53-19
dr hab. inż. Aneta Bylak, prof. UR

poniedziałek

9:00 - 10:00

piątek

11:00 - 11:30

czwartek

8:30 - 11:30

abylak@ur.edu.pl    D9/203 785-52-03
dr hab. inż. Paweł Czarnota, prof. UR

środa

18:00 - 19:30

piątek

7:45 - 9:45

pczarnota@ur.edu.pl

D9/218

785-52-18
dr hab. inż. Zbigniew Czerniakowski, prof. UR

wtorek

14:00 - 15:00

czwartek

13:00 -14:00

środa

11:00 - 14:00

zczerniakowski@ur.edu.pl D3/318 872-16-31
prof. dr hab. inż. Ewa Czyż
 

czwartek

10:00 - 12:00

piątek

8:00 - 10:00

eczyz@ur.edu.pl

zdalnie - link ten sam jak na zespół

785-48-31
dr Agata Ćwik

poniedziałek

13:30 - 14:00

środa

11:00 - 12:00

poniedziałek

11:00 - 12:00

14:00 - 15:00

środa

10:00 - 11:00

acwik@ur.edu.pl D9/6 785-50-06
dr hab. inż. Tomasz Dudek, prof. UR

wtorek

10:00 - 11:30

środa

10:00 - 11:00

tdudek@ur.edu.pl  D3/323 872-16-30

dr inż. arch. kraj. Agata Gajdek

środa

10:30 - 12:00

czwartek

9:00 - 12:00

agajdek@ur.edu.pl D3/0.26 872-17-60
dr inż. Grażyna Gajdek

wtorek

11:00 - 12:00

środa

11:30 - 14:00

piątek

8:00 - 10:00

ggajdek@ur.edu.pl D9/353 785-53-53

dr hab. Mariola
Garczyńska, prof. UR

wtorek

10:00 - 11:30

wtorek

12:00 - 14:00

czwartek

12:00 - 13:00

mgarczynska@ur.edu.pl

D3/3.34

872-16-49

dr inż. arch. kraj. Marta Gargała - Polar

poniedziałek

13:00 - 14:00

środa

12:45 - 13:45

1/3-9 tydz.

poniedziałek

11:30 - 13:00

14:00 - 15:30

2/4-10 tydz.

poniedziałek

14:00 - 15:30

wtorek

15:00 - 16:00

11-15 tydz.

poniedziałek

14:00 - 15:30

środa

13:45 - 15:15

mgargala@ur.edu.pl

 D3/0.23

872-16-59
prof. dr hab. inż. Józef
Gorzelany

poniedziałek

13:00 - 14:30

wtorek

12:00 - 13:30

jgorzelany@ur.edu.pl D9/50 785-50-48
dr hab. inż. Edmund
Hajduk, prof. UR
środa 13:00 - 14:30

wtorek

11:30 - 13:30

ehajduk@ur.edu.pl D7/143 785-48-24
dr Marcin
Halicki
--------------------------- -------------------------- mhalicki@ur.edu.pl D9/354 785-53-54
dr Beata Jacek

wtorek

11:30 - 12:15

środa

11:30 - 12:15

czwartek

11:30 - 14:30

bjacek@ur.edu.pl

D9/305

konsultacje

D11PW16

dyżur organizacyjny

 
dr Marta
Jańczak-Pieniążek

wtorek

10:00 - 11:30

środa

10:00 - 13:00

mjanczak@ur.edu.pl D9/325 785-53-25
dr hab. inż. Wacław
Jarecki, prof. UR

poniedziałek

9:00 - 10:30

piątek

9:00 - 12:00

wjarecki@ur.edu.pl  D9/317 785-53-17

dr hab. inż. Łukasz Jurczyk, prof.UR

poniedziałek

10:30 - 12:00

czwartek

9:00 - 12:00

ljurczyk@ur.edu.pl

D3/3.10

872-17-25
dr hab. inż. Justyna
Koc-Jurczyk, prof. UR

poniedziałek

12:00 - 13:30

czwartek

9:00 - 12:00

jjurczyk@ur.edu.pl

D3/3.08

872-17-25
dr Natalia Kochman-Kędziora

środa

10:30 - 12:45

czwartek

8:00 - 11:00

nkochman@ur.edu.pl

D9/218

785-52-18
 prof. dr hab. Joanna
Kostecka

poniedziałek

12:00 - 13:00

wtorek

9:00 - 10:00

wtorek

9:00 - 10:00

czwartek

9:00 - 11:00

jkostecka@ur.edu.pl D3/3.37 872-17-33
dr inż. arch. kraj. Barbara Krupa

wtorek

10:00 - 12:00

piątek

9:00 - 12:00

bkrupa@ur.edu.pl D3/0.25 872-17-60
dr hab. inż. Piotr
Kuźniar, prof. UR

środa

9:30 - 11:00

wtorek

10:00 11:30

pkuzniar@ur.edu.pl D9/48 785-50-45
 prof. dr hab. Krzysztof
Kukuła

wtorek

10:00 - 11:30

czwartek

8:30 - 11:30

kkukula@ur.edu.pl       D9/217        785-52-17
dr hab. inż. Wojciech
Litwińczuk, prof. UR

1/3 tydz.

poniedziałek

15:00 - 16:30

2/4 tydz.

poniedziałek

13:15 - 14:45

poniedziałek

8:30 - 11:30

wlitwinczuk@ur.edu.pl

D3/2.21

872-17-74
dr inż. Iwona
Makuch-Pietraś

środa

13:30 - 15:00

czwartek

11:00 - 14:00

imakuch@ur.edu.pl  D9/7 785-50-07
dr hab. inż. Natalia
Matłok, prof.UR

środa

9:30 - 11:00

środa

11:00 - 12:30

nmatlok@ur.edu.pl D9/44 785-50-44
dr  Marzena
Mazurek

poniedziałek

10:15 - 10:45

14:00 - 15:00

(1-11 tydz.)

środa

8:30 - 10:00 (od 12 tydz.)

czwartek

12:45 - 15:45

mmazurek@ur.edu.pl

D9 305

konsultacje (1-11 tydz.)

D3 1.14 konsultacje (od 12 tydz.)

D11 PW16

dyżur organizacyjny

872-17-32
dr Anna Mazur-Pączka

piątek

9:00 - 10:00

czwartek

9:00 - 11:00

annamazur@ur.edu.pl

D3/3.34

872-16-49
dr Jerzy
Michalczuk

czwartek

12:00 - 13:30

poniedziałek

12:00 - 13:00

wtorek

10:00 - 12:00

jmichalczuk@ur.edu.pl  D9/4  
dr inż. Dagmara
Migut

poniedziałek

11:30 - 13:00

czwartek

12:00 - 15:00

dmigut@ur.edu.pl D9/326 785-53-25
dr inż. Piotr
Molenda

poniedziałek

12:00 - 15:00

środa

9:30 - 10:30

czwartek

15:00 - 16:00

pmolenda@ur.edu.pl D9/353 785-53-53
dr hab. Teresa
Noga, prof. UR

środa

10:00 - 12:00

czwartek

10:00 - 14:00

tnoga@ur.edu.pl D7/208 785-48-00
dr inż. Tomasz
Olbrycht

piątek

12:00 - 14:00

piątek

8:00 - 12:00

tolbrycht@ur.edu.pl D3/314 872-17-29
dr Bernadetta
Ortyl

piątek

13:30 - 15:00

wtorek

11:45 - 12:45

środa

13:30 - 14:30

czwartek

13:00 - 14:00

bortyl@ur.edu.pl D9/20 785-50-06
dr hab.Grzegorz
Pączka

poniedziałek

10:00 - 11:00

czwartek

12:00 - 13:00

poniedziałek

13:30 - 15:00

czwartek

13:30 - 15:00

gpaczka@ur.edu.pl

D3/3.11

872-16-65
dr Grzegorz Pitucha

środa

11:30 - 13:00

wtorek

10:30 -13:00

gpitucha@ur.edu.pl  D3/209 872-16-28
dr Agnieszka Podolak

środa

10:00 - 11:30

czwartek

9:00 - 12:00

apodolak@ur.edu.pl D3/3.07 872-17-28
dr inż. Anita
Poradowska

poniedziałek

9:45 - 11:15

wtorek

11:30 - 14:00

  0.24 D3 872-17-60
dr inż. Krzysztof Rogut

poniedziałek

8:00 - 11:00

poniedziałek

11:00 - 13:00

15:00 - 16:00

krogut@ur.edu.pl  D3/212/218 872-17-14
dr n. med. Aleksandra Siekierzyńska

--------------------------

--------------------------

asiekierzynska@ur.edu.pl D3/1.14  
dr Karol Skrobacz

poniedziałek

12:45 - 13:30

wtorek

15:00 - 15:45

poniedziałek

9:45 - 12:45

kskrobacz@ur.edu.pl D7/136 785-48-35
dr inż. arch., mgr szt. Anna
Sołtysik

środa

10:00 - 11:30

piątek

9:00 - 12:00

asoltysik@ur.edu.pl D3/0.11 872-17-60
dr Agata Stadnicka - Futoma

poniedziałek

10:30 - 11:30

czwartek

10:30 - 11:30

wtorek

11:15 - 13:15

astadnicka@ur.edu.pl D7/131  
dr hab. Jadwiga
Stanek-Tarkowska, prof. UR

piątek

11:00 13:00

czwartek

11:00 - 14:00

jstanek@ur.edu.pl D7/138 785-48-29
dr Małgorzata
Szostek

środa

8:00 - 10:00

czwartek

8:00 - 12:00

mszostek@ur.edu.pl D7/220 785-48-32
dr hab. inż. Ewa
Szpunar-Krok, prof. UR

wtorek

12:00 - 13:30

środa

9:30 - 12:30

eszpunar@ur.edu.pl  D9/320 785-53-20
dr hab. inż. Renata
Tobiasz-Salach, prof. UR

poniedziałek

12:30 - 14:00

wtorek

9:30 - 12:30

rtobiasz@ur.edu.pl D9/318 785-53-18
ks. dr Mirosław
Twardowski

środa

15:30 - 17:30

wtorek

13:00 - 15:30

mtwardowski@ur.edu.pl D9/354 785-53-54
dr hab. Bogdan
Wiśniowski, prof. UR

poniedziałek

11:30 - 13:00

wtorek

10:00 -13:00

bwisniowski@ur.edu.pl  D3/211 872-16-32
dr inż. Stanisław
Właśniewski

czwartek

13:00 - 14:30

czwartek

14:30 - 16:00

swlasniewski@ur.edu.pl D7/121 785-48-24
dr Tomasz
Wójcik

czwartek

11:30 - 13:00

czwartek

8:30 - 11:30

twojcik@ur.edu.pl D9/26 785-50-26
dr inż. Paweł
Wolański

poniedziałek

8:00 - 9:30

wtorek

9:30 - 10:30

środa

8:30 - 9:00

czwartek

11:00 - 14:00

twolanski@ur.edu.pl D3/214, 218 872-17-14
dr inż. Anita Zapałowska

wtorek

12:00 - 13:30

wtorek

13:30 - 15:00

azapalowska@ur.edu.pl D3/2.15  
dr inż. Miłosz
Zardzewiały

poniedziałek

10:00 - 11:30

środa

10:00 - 11:30

mzardzewialy@ur.edu.pl D9/45 785-50-44