Instytut Nauk Fizycznych

 nazwisko i imię  konsultacje
 dyżur organizacyjny e-mail pokój telefon
dr Mariusz
Bester

środa

10:00 - 11:30

czwartek

10:00 - 13:00

mbester@ur.edu.pl 307 A0 B1
135 A0 B1
851-87-45
prof. dr hab. Yaroslav
Bobitsky

czwartek

17:00 - 18:30

czwartek

10:00 - 13:00

ybobytskyy@ur.edu.pl 377 A0 B2 851-86-38
dr hab. Józef
Cebulski, prof. UR

piątek

13:30 - 15:00

czwartek

10:00 - 13:00

jcebulski@ur.edu.pl 307 A0 B3 851-86-73
prof. dr hab. Marian
Cholewa

poniedziałek

10:00 - 12:00

środa

10:00 - 12:00

wtorek

10:00 - 12:00

czwartek

10:00 - 12:00

mcholewa@ur.edu.pl 306 A0 B1 851-87-52
dr Anna
Cisek

wtorek (t. 11-15)

12:15 - 13:00

środa (t. 1-10)

17:15 - 18:00

czwartek (t. 1-15)

9:15 - 10:00

czwartek

10:00 - 13:00

acisek@ur.edu.pl 315 A0 B1 851-85-75
dr hab. Andrzej
Dziedzic, prof. UR

środa

10:30 - 12:30

czwartek

10:00 -14:00

adziedzic@ur.edu.pl 60 A0 B2,
317 A0 B3
851-87-30
dr inż. Grzegorz
Gruzeł

środa

12:00 - 13:30

 

czwartek

10:00 - 13:30

ggruzel@ur.edu.pl 101 A0 B1 851-87-43
dr Grzegorz
Górski

wtorek

9:00 - 9:45

14:00 - 14:45

wtorek

10:30 - 11:30

czwartek

10:00 - 12:00

ggorski@ur.edu.pl 314 A0 B1 L,
215 A0 B1 L
851-85-80
dr hab. Rafał
Hakalla, prof. UR
 

czwartek

8:00 - 12:00

rhakalla@ur.edu.pl 114 A0 B1 L 851-87-03
mgr Roman
Hrytsak

poniedziałek

15:00 - 16:30

czwartek

10:00 - 13:00

rhrytsak@ur.edu.pl 319 A0 B1 L 851-85-73
dr hab. Paweł
Jakubczyk, prof. UR

poniedziałek

11:30 - 13:00

poniedziałek

8:30 - 10:00

czwartek

10:00 - 12:00

pjakubczyk@ur.edu.pl 303 A0 B1 L 851-87-62
dr hab. Przemysław
Kolek, prof. UR

środa

10:30 - 11:15

czwartek

9:15 - 10:00

 

środa

11:30 - 12:30

czwartek

10:00 - 12:00

pkolek@ur.edu.pl 302 A0 B1,
112 A0 B1
851-86-99

prof. dr hab. Jacek Krełowski

 

 

czwartek

10:00 - 13:00

jkrelowski@ur.edu.pl

115 A0 B1 851-87-11
dr Krzysztof
Kucab

poniedziałek

9:00 - 9:30

środa

12:00 - 12:30

poniedziałek

13:45 - 14:15

czwartek

9:30 - 12:45

kkucab@ur.edu.pl 314 A0 B1 L,
215 A0 B1
851-85-80
dr Mirosław
Łabuz

poniedziałek

14:45 - 15:30

czwartek

14:00 - 14:45

wtorek

13:00 - 14:00

czwartek

10:00 - 12:00

mlabuz@ur.edu.pl 307 A0 B1 851-87-51
dr hab.  Marta
Łuszczak, prof. UR

środa

15:00 - 16:30

czwartek

10:00 - 13:00

mluszczak@ur.edu.pl 310 A0 B1 851-85-79
dr Izabela
Piotrowska

środa

10:30 - 11:15

piątek

14:00 - 14:45

czwartek

10:00 - 12:00

piatek

13:00 - 14:00

ipiotrowska@ur.edu.pl 302 A0 B1 851-85-70
dr Rafał
Rak

czwartek

10:00 - 12:00

czwartek

10:00 - 12:00

piątek

8:00 - 10:00

rrak@ur.edu.pl 319 A0 B1 851-85-79
prof. dr hab. inż. Wojciech
Rdzanek

poniedziałek

12:30 - 13:15

czwartek

12:00 - 12:45

poniedziałek

11:30 - 12:30

czwartek

10:00 - 12:00

wordzanek@ur.edu.pl A0-317 B1 851-85-77
dr Yaroslav
Shpotyuk

 

czwartek

10:00 - 12:00

piątek

10:00 - 12:00

yshpotyuk@ur.edu.pl 308 A0 B3 851-86-74
dr hab.Wojciech
Szajna, prof. UR

poniedziałek

9:00 - 11:00

poniedziałek

11:00 - 13:00

czwartek

10:00 - 12:00

wszajna@ur.edu.pl 312 A0 B1,
114 A0 B1
851-87-03
prof. dr hab. Antoni
Szczurek

środa

16:30 - 18:30

czwartek

10:00 - 13:00

aszczurek@ur.edu.pl 315 A0 B1 851-85-75
dr hab. inż. Krzysztof
Szemela, prof. UR

wtorek

18:30 - 20:00

czwartek

10:00 -13:00

kszemela@ur.edu.pl 379 A0 B2 851-85-76
dr hab. Małgorzata
Sznajder, prof. UR

wtorek

13:00 - 14:00

czwartek

13:00 - 14:00

czwartek

10:00 - 13:00

msznajder@ur.edu.pl 311 A0 B1 L 851-86-12
dr hab. Ihor
Virt, prof. UR

czwartek

16:00 - 18:00

czwartek

9:00 - 13:00

ivirt@ur.edu.pl 210 A0 B3 851-85-64
dr hab. Andrzej
Wal, prof. UR

środa

9:30 -10:30

czwartek

9:00 - 10:00

środa

10:30 - 11:30

13:00 - 14:00

czwartek

10:00 - 12:00

anwal@ur.edu.pl 305 A0 B1 L 851-86-05
dr hab. Marcin
Wesołowski, prof. UR

środa

11:30 - 13:00

środa

10:00 - 11:00

czwartek

10:00 - 12:00

mwesolowski@ur.edu.pl 139 A0 B1 851-87-48
mgr Mariusz
Woźny

środa

14:00 - 16:00

czwartek

10:00 -13:00

mwozny@ur.edu.pl 313 A0 B3 851-86-77