Instytut Inżynierii Materiałowej

nazwisko i imię konsultacje dyżur organizacyjny e-mail budynek/pokój telefon

dr Stanisław Adamiak

wtorek

10.00 – 11.30

czwartek

8.00 – 9.30

13.00 – 14.30

sadamiak@ur.edu.pl

A0/B2/p.60

(17) 851 87 30

dr inż. Ewa Bobko

   

ebobko@ur.edu.pl

A0/B3/p.318

(17) 851 86 82

dr Wojciech Bochnowski

poniedziałek

9.00-9.45

środa

9.00-9.45

środa

9.45 - 11.00

wtorek tydz.1/3:

11.30 - 13.00

wtorek tydz.2/4:

8.45 - 9.45

czwartek

9.00 - 10.00

wbochnowski@ur.edu.pl

A0/B3/p.316

A0/B2/p.60

A0/B2/p.60

(17) 851 87 30

mgr inż. Mateusz Drabczyk

poniedziałek

7.00-8.00

czwartek

15.45-16.45

 

 

 

środa

13.30-15.30

czwartek

13.30-15.30

 

mdrabczy@ur.edu.pl

A0/p.339

(17) 851 85 88

dr inż. Kazimiera Dudek

poniedziałek

10.00 – 12.00

czwartek

11.00 – 15.00

kdudek@ur.edu.pl

A0/B1/p.338

CIT bud. A3

(17) 851 85 82

dr inż. Marcin Grochowina

środa

8.00 – 10.00

poniedziałek

9.30 – 11.30

mgrochowina@ur.edu.pl

A0/B2/p.374

(17) 851 86 39

dr inż. Bogumił Hołota

 

poniedziałek

16:45 : 18:15

zdalne

czwartek

9.45 - 11.15

MS-Teams (chat, grupy przedmiotowe)

 

wtorek 13.15 – 14.45

piątek 9.45 – 11.15

bholota@ur.edu.pl

A0/B2/p.381

A0/B1/p.19

(17) 851 87 30

dr inż. Dawid Jarosz

piątek

8.30 - 10.00

środa

11.00 – 15.00

djarosz@ur.edu.pl

A0/B3/p.301

(17) 851 86 62

dr Renata Jurasińska

poniedziałek

17.00 - 18.00

piątek

9.30-10.30

(MS Teams; - wg ustaleń indywidualnych ze studentami)

piątek

14.00-17.00

 

 

rjurasinska@ur.edu.pl

A0/B2/p.361

(17) 851 88 17

dr Małgorzata Klisowska

wtorek tydz.1/3:

15.00-16.30

czwartek tydz.2/4

8.00-9.30

MS Teams - dodatkowo wg. ustaleń indywid.

czwartek

9.30 – 12.30

mklisowska@ur.edu.pl

A0/B1/p.313

(17) 851 85 74

dr hab. inż. Anna Koziorowska, prof. UR

 

czwartek

10 - 11.30

 

czwartek

8.00 – 10.00

piątek

8.00 - 10.00

 

akoziorowska@ur.edu.pl

A0/B1/p.318

206 lab.

(17) 851 87 67

dr hab. inż. Lucyna Leniowska, prof. UR

środa

11:00 - 12:30

 

środa

12:30- 14:00

czwartek

12:00-13:30

 

lleniowska@ur.edu.pl

A0/B3/p.378

(17) 851 85 39

dr Michał Marchewka

czwartek

8.00-10.00

 

czwartek

10.00-12.00

 

mmarchewka@ur.edu.pl

A0/B3/p.305

(17) 851 86 71

dr hab. Aleksander Marszałek, prof. UR

 

czwartek tydz. 1/3

12.15 - 14.30

czwartek tydz. 2/4

13.45 - 14.30

 

 

 

piątek

9.15 -13.15

 

amarszalek@ur.edu.pl

A0/B1/p.316

(17) 851 86 40

dr Dariusz Płoch

czwartek

9.00-11.00

 

czwartek    

11.00-15.00

 

dploch@ur.edu.pl

A0/B3/p.313

(17) 851 86 77

dr hab. Małgorzata Pociask-Biały prof. UR

wtorek tydz. 2/4

9:45-11:15

wtorek tydz. 2/4

13:15-14:45

 

 

czwartek

9:00-12:00

 

mpociask@ur.edu.pl

A0/B1/p.137, 214

A0/B3/303

A0/B3/p.303

 

(17) 851 87 50

(17) 851 86 64

 

dr Piotr Potera

czwartek

9.30-11.30

wtorek

11.30-14.30

ppotera@ur.edu.pl

A0/B2/p.73

(17) 851 87 35

dr hab. Rafał Reizer, prof. UR

wtorek tydz. 1/3

12.00 - 13.00

wtorek tydz. 2/4

14.00-15.00

 

 

wtorek tydz. 2/4

12.00 - 14.00

czwartek

12.00-14.00

 

rreizer@ur.edu.pl

A0/B1/p.338

(17) 851 85 82

dr inż. Iwona Rogalska

środa

8.00-10.00

 

poniedziałek

9.00-13.00

 

iwrogalska@ur.edu.pl

A0/B3/p.315 (17) 851 86 79

mgr inż. Ryszard Schossler

wtorek

8:00-9.30

poniedziałek

11:45-13:15

poniedziałek

15:00-16:30

rchossler@ur.edu.pl

A0/B3/p.373 (17) 851 86 36

dr Paulina Sawicka-Chudy

środa tydz. 2/4

11.15-13.15

środa tydz. 1/3

11.15-13.15

psawicka@ur.edu.pl

A0/B2/p.70

(17) 851 87 33

dr hab. Ireneusz Stefaniuk, prof.UR

wtorek

9.00-10.00

czwartek

9.00-10.00

wtorek

10.00-11.00

czwartek

10.00-14.00

istefaniuk@ur.edu.pl

A0/B3/p.304

(17) 851 86 72

dr inż. Kamil Szmuc

środa

13:00-13:45

czwartek

13:45-14:30

czwartek

8:30-11:30

 

kszmuc@ur.edu.pl

A0/B3/p.302

(17) 851 86 63

mgr Paweł Śliż

czwartek

14:00-16:00

wtorek

10:00-12:00

czwartek

10:00-12:00

psliz@ur.edu.pl

A0/B3/p.314

(17) 851 86 78

dr Renata Tłuczek-Pięciak

poniedziałek

7.30 - 9.00

oraz po umówieniu się ze studentami w dogodnym dla obu stron terminie.

 

poniedziałek tydz. 1/3

9.00-11.30

poniedziałek tydz. 2/4

9.00–12.45

btłuczek@ur.edu.pl

A0/B2/p.393

(17) 851 86 23

dr inż. Małgorzata Trzyna - Sowa

   

mtrzyna@ur.edu.pl

A0/B3/p.318

(17) 851 86 82

dr Grzegorz Wisz

konsultacje (p.72B2):

wtorek

9:00-11:00

organizacyjny(p.308B1L):

czwartek

10:00-12:00

gwisz@ur.edu.pl

A0/B1L/p.308

A0/B2/p.70/p.72

(17) 851 85 50

(17) 851 87 34

dr Renata Wojnarowska - Nowak

czwartek

9.00-11.00

czwartek

11.00 - 15.00

rwojnarowska@ur.edu.pl

A0/B3/p.310

(17) 851 86 76

dr inż. Wojciech Żyłka

czwartek

10.15 - 12.15

Wtorek

11.15 – 15.15

wzylka@ur.edu.pl

A0/B2/p.379

(17) 851 85 76