Instytut Informatyki

 nazwisko i imię  konsultacje  dyżur organizacyjny e-mail pokój telefon

dr Krzysztof
Balicki

wtorek  (tydz.1/3)

15:00 - 16:30 

wtorek  (tydz.2/4)

11:30 - 13:00 

poniedziałek

16:30-20:30

 

kbalicki@ur.edu.pl

351-A0-B1

851-85-99

dr inż. Jacek Bartman

poniedziałek

 8:00-9:00,

wtorek (tydz.1/3)

12:00-13:00

wtorek (tydz.2/4)

9:45-10:45

poniedziałek

15:30-19:30

jbartman@ur.edu.pl

337-A0-B1

851-87-10

dr hab. Jan
Bazan, prof. UR

czwartek

16:00-18:00 (po uprzednim umówieniu się
przez e-mail na adres: jbazan@ur.edu.pl)

 

czwartek 9:00 – 13:00

jbazan@ur.edu.pl

345-A0-B1

851-85-93

dr hab. Urszula
Bentkowska, prof. UR

poniedziałek (tydz.1/3)

17:30-19:30

poniedziałek (tydz.2/4)

16:00-18:00

 

poniedziałek (tydz.1/3)

13:00-15:00

poniedziałek (tydz.2/4) 

14:00-16:00

wtorek

9:30-11:30

 

ubentkowska@ur.edu.pl

362-A0-B2

851-86-18

mgr Yurii Bloshko

poniedziałek

18:00  - 20:00

piątek

16:00 - 20:00

ybloshko@ur.edu.pl

349-A0-B1

 

dr inż. Dariusz
Bober

poniedziałek (tydz.2/4)

13:00-13:45

poniedziałek (tydz.2/4)

8:00-9:30

dbober@ur.edu.pl

346-A0-B1

851-85-94

mgr inż. Marcin
Chyła

poniedziałek (tydz.1/3)

18:15 – 20:15

poniedziałek (tydz.2/4)

6:00 – 8:00 

poniedziałek (tydz.1/3)
6:00 – 8:00

13:00 – 15:00

poniedziałek (tydz.2/4)

13:00 – 16:45

18:15 – 18:30

mchyla@ur.edu.pl

344-A0-B1

851-85-92

dr Paweł
Drygaś

wtorek

8:00-9:00

środa

8:00-9:00

 

poniedziałek

13:00-15:00

wtorek (tydz.2/4)

11:15-15:00

 

padrygas@ur.edu.pl

389-A0-B2

851-86-50

mgr inż. Wojciech Gałka

 

wtorek

17:30 - 19:30

wtorek

11:00 - 15:00 

wgalka@ur.edu.pl

352-A0-B1

851-86-00

dr Zbigniew
Gomółka

poniedziałek

11:00-13:00

s. 204 B1

poniedziałek

9:00-11:00 s. 204 B1,

czwartek

9:00-11:00

s. 204 B1

 

zgomolka@ur.edu.pl

337-A0-B1 L

851-87-55

dr inż. Piotr
Grochowalski

wtorek

11:15 – 13:15

poniedziałek

13:00 – 17:00

pgrochowalski@ur.edu.pl

342-A0-B1

851-85-90

dr inż. Michał
Kępski

środa

11:15-13:15

środa (tydz.1/3)

14:45-16:45

czwartek (tydz.1/3)

11:15-13:15

 

Wtorek (tydz.2/4)

13:00-15:00

środa (tydz.2/4)

14:45-16:45

 

mkepski@ur.edu.pl

351-A0-B1

851-85-99

dr inż. Maksymilian
Knap

czwartek

12.00-13.00

na Teams
 

mknap@ur.edu.pl

353-A0-B1

851-86-01

dr inż. Wojciech
Kozioł

czwartek

11.30-13.30

poniedziałek  

13:00 – 15:00

czwartek

13:30-15:00

czwartek

18:15-18:45

wkoziol@ur.edu.pl

349-A0-B1

851-85-97

mgr inż. Dawid
Kosior

poniedziałek 1/3

11:00 - 13:00

poniedziałek 2/4

9:30 - 11:30

 

poniedziałek

13:00 - 17:00

dkosior@ur.edu.pl

344-A0-B1

851-85-92

dr Anna
Król

środa 13:15 - 14:45

 

poniedziałek

13:00 - 16:00

 

 

akrol@ur.edu.pl

363-A0-B2

851-86-19

dr inż. Piotr
Lasek

środa

15:00  - 17:00

piątek

16:00 - 20:00

plasek@ur.edu.pl

353-A0-B1

851-86-01

dr hab. Andrzej
Łopuszański, prof. UR

wtorek

15:00 - 17:00

poniedziałek

13:00 - 16:00

alopuszanski@ur.edu.pl

384-A0-B2

851-86-45

mgr inż. Marcin
Mrukowicz

czwartek

10:00-12:00

czwartek

12:00-16:00

mmrukowicz@ur.edu.pl

352-A0-B1

851-86-00

dr inż. Marcin
Ochab

wtorek

9:00-11:00

środa

9:00-13:00

maochab@ur.edu.pl

346-A0-B1

851-85-94

dr inż. Wiesław
Paja

   

wpaja@ur.edu.pl

353-A0-B1

851-86-01

dr hab. inż. Krzysztof Pancerz, prof. UR

poniedziałek

20.00 - 21.00

forma zdalna - MS Teams
 

kpancerz@ur.edu.pl

 

 

dr hab. Barbara
Pękala, prof. UR

   

bpekala@ur.edu.pl

347-A0-B1

851-85-95

dr Piotr
Pusz

wtorek

13:30 - 15:00

czwartek

11:00 - 14:00

ppusz@ur.edu.pl

158-A0-B2

851-86-16

dr Wojciech
Rząsa

czwartek

9:00 - 11:00

czwartek

11:00 - 15:00

wrzasa@ur.edu.pl

350-A0-B1

851-85-98

mgr inż. Jaromir Sarzyński

poniedziałek

11:15-13:15

czwartek

11:45-14:45

jsarzynski@ur.edu.pl

352-A0-B1

851-85-90

mgr inż. Adam
Szczur

poniedziałek

15:00 - 17:00

 

poniedziałek

8:30-9:30

11:30-14:30

 

aszczur@ur.edu.pl

344-A0-B1

851-85-92

mgr inż. Jarosław
Szkoła

   

jszkola@ur.edu.pl

349-A0-B1

851-85-97

dr inż. Bogusław
Twaróg

czwartek

10:00 – 12:00

czwartek

12:00 – 16:00

btwarog@ur.edu.pl

337-A0-B1 L

851-87-55

dr Lech
Zaręba

 

czwartek (tydz.1/3)

9:30-11:30

 

piątek (tydz.2/4)

13:00-15:00

 

 

poniedziałek (tydz.1/3)

11:00-15:00

środa (tydz.2/4)

10:00-14:00

lzareba@ur.edu.pl

159A-A0-B2
(ew.360 B2)

851-87-08

mgr inż. Ewa Żesławska

 

poniedziałek

10:00 – 12:00,

B1L 204

czwartek 8:00 – 12:00, B1L 204

ezeslawska@ur.edu.pl

204-A0-B1

851-87-55