Instytut Biologii i Biotechnologii

 nazwisko i imię konsultacje  dyżur organizacyjny
e-mail pokój telefon
dr inż. Jagoda Adamczyk-Grochala

wtorek

12.00-13.30 

piątek

11.00-14.00

[email protected]edu.pl

p.323 B1/

p.81 B2

bud. A0 

17 851 85 20

dr Sabina Bednarska

środa 13.00 -14.30 

poniedziałek 11.30 - 14.30 

sbednarska@ur.edu.pl 

p.412

bud. D9

17 785 54 12

dr Daniel Broda

poniedziałek

9.00-10.30 

środa

9.00-10.30

czwartek

9.00-10.30 

dbroda@ur.edu.pl

p. 322 B1L

lub 81 B2,

bud. A0

17 851 87 33

dr hab. Grzegorz Chrzanowski, prof. UR

wtorek

8.30-10.00 

czwartek

9.00-12.00 

gchrzanowski@ur.edu.pl

 p. 132

bud. D7

17 851 87 53

dr inż. Anna Deręgowska

wtorek

 10.30-12.30

wtorek

8.30-10.00 

czwartek

8.30-10.00

 [email protected]ur.edu.pl

p.323 B1/

p.81 B2

bud. A0

17 851 85 20

dr hab. Roma Durak, prof. UR

wtorek

11.30-13.00

 wtorek

14.30-17.30

rdurak@ur.edu.pl

334

B1

bud. A0

17 851 85 83

dr hab. Tomasz Durak, prof. UR

poniedziałek

12.00-13.30

czwartek

9.00-10.00

13.30-15.30 

tdurak@ur.rzeszow.pl

p. 126

bud. G4

17 851 68 21

dr Kamila Filip

poniedziałek

9:00-10:30

poniedziałek 8:00-11:00

 

kafilip@ur.edu.pl

 

p.117

bud. D10

17 785 49 45

mgr inż. Iwona Gierlicka

poniedziałek                     8.00-9.30

poniedziałek 9:30-12.30

 

igierlicka@ur.edu.pl

 

p. 206

bud. D9

17 785 52 06

dr inż. Anna Górka

piątek

9.00-10.30 

wtorek

10.00-13.00 

agorka@ur.edu.pl

p. 117

bud. G4

17 851 68 96

dr hab. Waldemar Grzegorzewski, prof. UR

środa 

11.00-13.00

czwartek

9.00- 12.00

wgrzegorzewski@ur.edu.pl

p. 343 B1P

bud. A0

 

17 851 85 91

 

dr hab. Iwona Kania-Kłosok, prof. UR

wtorek 

12.30-13.15 

16.00-16.45 

wtorek

13.15-14.00

17.00- 17.45

środa

10.30-11.15 

18.15-19.00

ikania@ur.edu.pl

p.458

bud. D9

17 785 54 58

dr inż. Małgorzata Karbarz

wtorek

8.30-10.00 

wtorek

11.30-14.30 

mkarbarz@ur.edu.pl

p. 324 B1

bud. A0

17 851 87 54

prof. dr hab. Idalia Kasprzyk

wtorek

11.15-12.00  

na bieżąco zgodnie zaistniałą potrzebą

ikasprzyk@ur.edu.pl

p.219

bud. D9

17 851 85 11

dr inż. Katarzyna Kluska

czwartek

11.00-12.30

wtorek

10.00-12.00

czwartek

12.30-13.30

(do 10 tyg. sem.) 

wtorek

8.00-10.00

czwartek

12.30-13.30

(od 11 tyg. sem.)

 

kborycka@ur.edu.pl

p.207

bud. D9

17 785 52 07

dr Katarzyna Kozioł

środa

8.15-9.45 

środa

10.00-13.00 

kkoziol@ur.edu.pl

p. 159 A

bud. A0

 17 872 32 50

 17 872 32 51

prof. dr hab. Marek Koziorowski

czwartek

8.00-9.30

 czwartek

9.30-12.00

mkoziorowski@ur.edu.pl

p.318 B1L

bud. A0

17 851 86 81
mgr Ewelina Kuna

-------------

------------ 

ekuna@ur.edu.pl

p.133 B,

bud. D7

17 785 48 27

dr hab. Małgorzata Kus-Liśkiewicz, prof. UR

środa

9.30-11.00

poniedziałek

9.00-10.30

czwartek

9.00-10.30 

mkus@ur.edu.pl

p.326 B1

bud. A0

17 851 85 86

dr Magdalena Kwolek-Mirek

 

 

mkwolek@ur.edu.pl

p.412

bud. D9

17 785 54 12

dr hab. Konrad Leniowski, prof. UR

środa

10.45-12.15 

czwartek

16.15-19.15 

kleniowski@ur.edu.pl

p.451

bud. D9

17 785 54 51

dr hab. Anna Lewińska, prof. UR

poniedziałek

8.00-9.30 

czwartek

8.00-11.00 

alewinska@ur.edu.pl 

p.325 B1/

p.81 B2

bud. A0

17 851 86 09

dr hab. Łukasz Łuczaj, prof. UR

 środa

14.30-16.00

  środa

10.00-13.00

lluczaj@ur.edu.pl 

p.447

bud. D9

17 851 87 54

dr Mateusz Mołoń

środa 8.00-9.30 

środa  

9.30-12.30 

 

mmolon@ur.edu.pl

 

p. 407

bud. D9

17 785 54 07

mgr inż. Alicja Najdecka

--------------

 -------------

awojtun@ur.edu.pl

p.117

bud. D10

17 785 49 45

dr hab. Robert Pązik, prof. UR

środa

9.00-10.30 

czwartek

9.00-12.00

rpazik@ur.edu.pl

dla studentów:

p. 209 B3

bud. A0

17 851 85 10

dr hab. Bartosz Piechowicz, prof. UR

środa

7.00-8.30

środa

9.00-12.00

bpiechow@ur.edu.pl

bud. W3

Werynia

 17 872 32 50

 17 872 32 51

dr inż. Magdalena Podbielska

poniedziałek

8.00-10.00

piątek

8.00-10.00

mpodbielska@ur.edu.pl 

p.127

bud. G4

17 851 68 14

dr Leszek Potocki

poniedziałek

11.00-11.30

poniedziałek

8.00-11.00 

lpotocki@ur.edu.pl 

p.320 B1/

p.81 B2

bud. A0

17 851 85 78

dr Maria Romerowicz-Misielak

poniedziałek

9.00–9.45

środa

11.30–12.15 

poniedziałek 9.45–11.15

środa

12.15-13.45

mromerowicz@ur.edu.pl

bud. W2

Werynia

 17 872 32 50

 17 872 32 51

dr hab. Justyna Ruchała

wtorek

13:00-15.30 

piątek

8:00-11:00 

jruchala@ur.edu.pl

p.117

bud. D10

17 785 49 45

dr Iwona Rzeszutek

poniedziałek

12.00-13.30

wtorek

8.00-11.00

irzeszutek@ur.edu.pl 

p.320 B1/

p.81 B2

bud. A0

17 851 85 78

dr inż. Magdalena Słowik-Borowiec

środa

10.00-11.30 

środa

9.00-10.30 

piątek

10.30-12.00

mslowik@ur.edu.pl

p.110

bud. G4

17 851 68 68

prof. dr hab. Andrzej Sybirny

 poniedziałek

13.30-16.00

 poniedziałek

8.00-10.00

i 16.00-17.00

asybirnyy@ur.edu.pl

p.440

bud. D9

17 785 54 40

dr hab. inż. Ewa Szpyrka, prof. UR

wtorek

10.00-11.30 

środa

10.00-13.00 

eszpyrka@ur.edu.pl

p. 127

bud. G4

17 851 68 14

dr hab. Ewa Węgrzyn, prof. UR

 

 

ewegrzyn@ur.edu.pl

p.457

bud. D9

17 785 54 61

dr hab. Maciej Wnuk, prof. UR

piątek

8.00-9.30 

piątek

10.00-13.00 

mwnuk@ur.edu.pl

p.325 B1/

p.81 B2

bud. A0

17 851 86 09

dr Mateusz Wolanin

czwartek

15.15-16.45

wtorek

7.30-10.30

mwolanin@ur.edu.pl

p. 449

bud. D9

17 785 54 49

dr Zhanna Vdovychenko

 

 

 

 

 

dr hab. Renata Zadrąg-Tęcza, prof.UR

wtorek 

9.00-10.30

czwartek  

12.30 – 15.30

retecza@ur.edu.pl

p.413

bud. D9

17 785 54 13