Konsultacje pracowników

 

 Nazwisko i imię

konsultacje/zdalnie/MS Teams

dyżur organizacyjny

e-mail

pokój

telefon

dr Stanisław Adamiak

wtorek 10.00 – 11.30

czwartek 8.00 – 9.300;

13.00 – 14.30

sadamiak@ur.edu.pl

60 A0/B2

17 851 8730

dr Wojciech Bochnowski

poniedziałek 9.00-9.45, środa 9.00-9.45,

środa 9.45 - 11.00

wtorek 1/3: 11.30 - 13.00

wtorek 2/4: 8.45 - 9.45 czwartek 9.0 - 10.00

wbochnowski@ur.edu.pl

316 A0/B3

60 A0/B2

17 851 8730

mgr inż. Mateusz Drabczyk

poniedziałek 7.00-8.00

czwartek 15.45-16.45

środa 13.30-15.30

czwartek 13.30-15.30

mdrabczyk@ur.edu.pl

339

17 851 8588

dr inż. Kazimiera Dudek

poniedziałek

10.00 – 12.00

zwartek 11.00 – 15.00

kdudek@ur.edu.pl

p. 338 A0/B1

CIT bud. A3

17 851 85 82

dr inż. Marcin Grochowina

środa 8.00 – 10.00

poniedziałek 9.30 – 11.30

mgrochowina@ur.edu.pl

374 A0/B2

 

dr inż. Bogumił Hołota

poniedziałek 16:45 : 18:15,

zdalne
czwartek 9.45 - 11.15,
MS-Teams (chat, grupy przemiotowe)

wtorek 13.15 – 14.45

piątek 9.45 – 11.15

bholota@ur.edu.pl

A0 B2 381

(A0 B1 19)

178518730

dr inż. Dawid Jarosz

piątek 8.30 - 10.00

środa  11.00 – 15.00

djarosz@ur.edu.pl

301 A0/B3

17 851 8662

dr Renata Jurasińska

poniedziałek 17.00 - 18.00, piątek 9.30-10.30

(MS Teams; - wg ustaleń indywidualnych ze studentami)

piątek 14.00-17.00

rjurasinska@ur.edu.pl

361 A0/B2

178518817

dr Małgorzata Klisowska

1/3 wtorek 15.00-16.30

2/4 czwartek 8.00-9.30

MS Teams; - wg ustaleń indywidualnych ze studentami)

czwartek 9.30 – 12.30

mklisowska@ur.edu.pl

p. 313 A0/B1

17 851 8574

dr hab. inż. prof. UR Anna Koziorowska

czwartek 10:00 - 11:30

czwartek 8.00 – 10.00

piątek  8.00 10.00

akoziorowska@ur.edu.pl

318 A0/B1

206 lab.

17 851 8767

dr hab. inż. prof. UR Lucyna Leniowska

środa 11:00 - 12:30,

środa: 12:30- 14:00, czwartek: 12:00-13:30

lleniowska@ur.edu.pl

378 A0/B3

17 851 8539

dr Michał Marchewka

czwartek: 8.00-10.00

czwartek 10.00-12.00

mmarchewka@ur.edu.pl

305 A0/B3

178518671

dr hab. prof. UR Aleksander Marszałek

1/3 czwartek 12.15 - 14.30

2/4 czwartek 13.45 - 14.30.

piątek 9:15 -13:15

amarszalek@ur.edu.pl

316 A0/B1

17 8518640

dr Dariusz Płoch

czwartek  9.00-11.00

czwartek     11.00-15.00

dploch@ur.edu.pl

313 A0/B3

17 851-8677

dr hab. prof. UR Małgorzata Pociask-Biały

wtorek: 9:45-11:15 (2/4)

wtorek: 13:15-14:45 (2/4)

czwartek: 9:00-12:00

mpociask@ur.edu.pl

137 i 214 A0/B1

303A0/B3

17 851 8750

17 851 8664

dr Piotr Potera

piątek 15.00-17.00

wtorek 11.30-14.30

ppotera@ur.edu.pl

73 A0/B2

17 851 87 35

dr hab. prof. UR Rafał Reizer

1/3 wtorek 12.00 - 13.00

2/4 wtorek 14.00 - 15.00

2/4 wtorek 12.00 - 14.00

czwartek 12.00 - 14.00

rreizer@ur.edu.pl

338 A0/B1
340 A0/B1

178518582

dr inż. Iwona Rogalska

środa 8.00-10.00

poniedziałek 9.00-13.00

iwrogalska@ur.edu.pl

315  A0/B3

17 851 8679

dr inż. Paulina Sawicka -Chudy

2/4 środa od 11.15 do 13.15.

1/3 środa od 11.15 do 13.15.

psawicka@ur.edu.pl

70 A0/B2

17 851 87 33

mgr inż. Ryszard Schossler

wtorek 8:00 -9.30

poniedziałek 11:45 - 13:15,

poniedziałek 15:00 - 16:30

rchossler@ur.edu.pl

373 A0/B3

17 851 8636

dr hab. prof. UR Ireneusz Stefaniuk

wtorek 9.00-10.00

czwartek 9.00-10.00

wtorek 10.00-11.00

czwartek 10.00—14.00

istef@ur.edu.pl

304 A0/B3

17 851 8672

dr inż. Kamil Szmuc

środa 13:00-13:45,

czwartek 13:45-14:30.

czwartek 8:30-11:30

kszmuc@ur.edu.pl

302 A0/B3

8663

mgr Paweł Śliż

czwartek 14:00-16:00

wtorek 10:00-12:00
czwartek 10:00-12:00

psliz@ur.edu.pl

314

17 851 8542

dr Renata Tłuczek-Pięciak

poniedziałek 7.30 - 9.00 oraz po umówieniu się ze studentami w dogodnym dla obu stron terminie.

1/3 poniedziałek 9.00-11.30

2/4 poniedziałek 9.00–12.45

btluczek@ur.edu.pl

393 A0/B2

17 851 8623

dr Grzegorz Wisz

konsultacje (p.72B2):

wtorek 9:00-11:00

organizacyjny(p.308B1L):

czwartek 10:00-12:00

gwisz@ur.edu.pl

A0 70/72 B2 K A0 308 B1L D

17 851 85 50

17 851 87 34

dr Renata Wojnarowska-Nowak

czwartek 9.00-11.00

czwartek 11.00 - 15.00

rwojnarowska@ur.edu.pl

310 A0/B3

17 851 86 76

dr inż. Wojciech Żyłka

czwartek 10.15 - 12.15

Wtorek 11.15 – 15.15

wzylka@ur.edu.pl

p.379 A0/B2

178518576