Reprezentacja z Instytutu Technologii Żywności i Żywienia podczas jubileuszu PTTŻ w Lublinie

W dniu 25 października 2022 w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbyły się dwie ważne uroczystości.
Oddział Lubelski Polskiego Towarzystwa Technologów Żywności obchodził swoje 30 lecie, jednocześnie zaprzyjaźnionej z naszym Instytutem Pani Profesor Danucie Kołożyn - Krajewskiej nadano tytuł Profesora Honorowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
W tych podniosłych uroczystościach nasz Instytut reprezentowali: Pan Dyrektor Instytutu dr hab. Ireneusz Kapusta, prof. UR a także członek zarządu PO PTTŻ; Pani dr hab. inż. Małgorzata Dżugan - członek komisji rewizyjnej PTTŻ i wieloletni Prezes PO PTTŻ oraz dr Maciej Kluz - członek zarządu Głównego PTTŻ oraz Prezes PO PTTŻ.