Zaproszenie na IV Konferencję Naukową pt. „Perspektywy dla odnawialnych źródeł energii i gospodarki odpadami”

3 konferencja perspektywy.PNG [313.27 KB]

Zakład Podstaw Rolnictwa i Gospodarki Odpadami

Rzeszowski Oddział Polskiego Towarzystwa Przyrodników im. Kopernika

Południowo-Wschodni Oddział Polskiego Towarzystwa Inżynierii Ekologicznej w Rzeszowie

Studenckie Koło Naukowe Zrównoważonego Rozwoju UR

zapraszają do wzięcia udziału w

IV Konferencji Naukowej pt.

„PERSPEKTYWY DLA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII I GOSPODARKI ODPADAMI”

która odbędzie się w dniu 15 listopada 2022 r. w Rzeszowie

w Kolegium Nauk Przyrodniczych, ulica Ćwiklińskiej 1A, sala 040

W przypadku zmiany obecnej sytuacji epidemiologicznej konferencja odbędzie się zdalnie

Międzynarodowa Konferencja o charakterze integracyjnym skierowana jest do studentów i doktorantów oraz ich opiekunów. Zapraszamy także innych zainteresowanych problematyką OZE, gospodarką odpadami oraz szeroko pojętą ochroną środowiska.

Prosimy o zgłaszanie propozycji referatów (w języku angielskim lub polskim) na adres: mgar@ur.edu.pl i anamazur@ur.edu.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 03.11.2022 r. (patrz zgłoszenie wystąpienia w załączniku).

Informacji na temat konferencji udziela:
Sekretariat konferencji – budynek D3 ul. Ćwiklińskiej 1a, 35-601 Rzeszów (pok. 3.34) (17) 872 16 49

PREZENTOWANE WYSTĄPIENIA, PO UZYSKANIU POZYTYWNYCH RECENZJI, ZOSTANĄ WYDRUKOWANE w Polish Journal for Sustainable Development.

Prosimy o udostępnienie kopii komunikatu innym zainteresowanym.

Zachęcamy także do odwiedzenia strony Studenckiego Koła Naukowego Zrównoważonego Rozwoju na https://www.facebook.com/sknzrurz

PROGRAM SPOTKANIA

Sesja I:

Joanna Kostecka: Do we need the Decade on Ecosystem Restoration (2021-2030)?

Anna Kalinowska: Nature-born solutions

Jeannette Kister: Effects of silver nanoparticles on the endogeic earthworm species Aporrectodea caliginosa

Peter Bentley: Surface straw residue utilisation by Lumbricus terrestris in no-till agroecosystems

Sesja II:

Czekamy na Wasze zgłoszenia

Department of the Basis of Agriculture and Waste Management
Rzeszów Branch of the Polish Copernicus Society of Naturalists
South-Eastern Branch of the Polish Society of Ecological Engineering in Rzeszów
and
Students' Scientific Club for Sustainable Development of the University of Rzeszow
invite you to take part in

"PROSPECTS FOR RENEWABLE ENERGY SOURCES AND WASTE MANAGEMENT"

which will be held on November 15, 2022 in Rzeszów
at the College of Natural Sciences, 1A Ćwiklińska Street, room 040

In the event of a change in the current epidemiological situation, the conference will be held remotely

The international integrational conference is addressed to students and PhD students as well as their tutors. We also invite others interested in renewable energy, waste management and broad problems of environmental protection.

Please submit your presentation proposals (in English or Polish) to the following addresses: mgar@ur.edu.pl and anamazur@ur.edu.pl. The deadline for submitting applications is November 3, 2022 (see the application form in the attachment).

Information about the conference is available from: Conference office - building D3, Ćwiklińska 1a, 35-601 Rzeszów (room 3.34) (17) 872 16 49

THE PRESENTATIONS WILL BE PRINTED IN THE Polish Journal for Sustainable Development, IF POSITIVE REVIEWS will be obtained.

Please share a copy of the announcement with other interested parties. We also encourage you to visit the website of the Students' Science Club of Sustainable Development at https://www.facebook.com/sknzrurz