Uzyskanie patentu Sposób wytwarzania powłoki ditlenku tytanu modyfikowanego srebrem i azotem oraz powłoka wytworzona tym sposobem

Miło nam poinformować, że Naukowcy Kolegium Nauk Przyrodniczych dr hab. A. Dziedzic prof. UR, dr W. Bochnowski, mgr inż. Ł. Szyller, dr S. Adamiak, dr G. Wisz, dr hab. J. Cebulski prof. UR opracowali i otrzymali patent na wynalazek na rzecz UR. Sposób wytwarzania powłoki ditlenku tytanu modyfikowanego srebrem i azotem oraz powłoka wytworzona tym sposobem, wniosek z dnia 25.06.2018 r. Zachęcamy przedsiębiorców do zakupu technologii wytwarzania powłok o właściwościach antybakteryjnych do zastosowań na lustra, ceramikę sanitarną, płytki ceramiczne w szpitalach, przychodniach zdrowia, obiektach użyteczności publicznej (szkołach, przedszkolach, dworcach).