Filtruj wyniki

Zapraszamy Państwa na wykład Pana Prof. Patricka Bontems, MD, PhD z Université Libre de Bruxelles, pracującego także w
Hôpital Universitaire des Enfants Reine Fabiola (www.huderf.be)
Hôpital Académique Erasme (www.erasme.ulb.ac.be)
Hôpital Universitaire Tivoli (www.chu-tivoli.be)
Spotkanie odbędzie się w ramach realizowanego przez Kolegium Nauk Medycznych projektu „Nowa Przestrzeń Naukowca #KNM”, którego celem jest wzmocnienie Uniwersytetu Rzeszowskiego w drodze do umiędzyna…

Zapraszamy serdecznie w dniu 16.02.2023 roku na wykład Pana Dr José Manuel ASENCIO PASCUAL z Hospital General Universitario Gregorio Marañón i Uniwersytetu Compultense w Madrycie.
Spotkanie odbędzie się w ramach realizowanego przez Kolegium Nauk Medycznych projektu „Nowa Przestrzeń Naukowca #KNM”, którego celem jest wzmocnienie Uniwersytetu Rzeszowskiego w drodze do umiędzynarodowienia poprzez budowanie wizerunku UR jako uczelni przyjaznej i atrakcyjnej dla cudzoziemców.

Celem konkursu MINIATURA było wspieranie działań naukowych prowadzących do przygotowania założeń projektu badawczego, który zostanie złożony w konkursach NCN lub innych konkursach ogólnokrajowych i międzynarodowych.