Zdobądź Grant z FUniP! - konkurs grantowy dla studentów i studentek

Szanowni Państwo,

jednym z filarów działań Forum Uniwersytetów Polskich jest wsparcie osób studiujących, które rozwijają się naukowo bądź działają w organizacjach studenckich. W związku z tym chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa studentów do udziału w kolejnej edycji konkursu „Zdobądź grant z FUniP!”.

Konkurs polega na przesłaniu projektu przez organizację studencką bądź koło naukowe. Projekt powinien być zgodny z celami statutowymi wnioskodawcy oraz powinien umożliwiać rozwój członków wnioskowanej organizacji. Na zwycięzcę czeka do wygrania 10 000 zł na realizację przesłanego projektu!

Wnioski (zgodnie z regulaminem) można przesyłać do 15 maja na adres mailowy funip@psrp.org.pl

Będziemy wdzięczni za udostępnienie w Państwa portalach informacyjnych komunikatu o trwającym konkursie.

Więcej informacji (w tym regulamin oraz wniosek konkursowy) można znaleźć na stronie https://funip.pl/zdobadz-grant-z-funip/