Studenckie Spotkania w Instytucie Polonistyki i Dziennikarstwa. Miejsca świata: Papua-Nowa Gwinea

Instytut Polonistyki i Dziennikarstwa Kolegium Nauk Humanistycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Miejsca świata”

Miejsca świata: Papua-Nowa Gwinea

z udziałem:

Jacka Kędziora

które odbędzie się 10 stycznia 2023 roku o godz. 8.30.

Prowadzące: Gabriela Zych, Anna Czech, Jagoda Błazik, Agnieszka Inglot, Natasza Wielgus
Organizacja: Anna Jamrozek-Sowa, Krystyna Gielarek-Gorczyca, Anna Dworak

Jacek Kędzior - pochodzi z Malawy. W 2001 roku przyjął święcenia kapłańskie w Rzeszowie. Od 2015 roku posługuje jako misjonarz w Papui-Nowej Gwinei, w diecezji Kimbe, która znajduje się na wyspie Nowa Brytania. Grupa diecezjalna pokrywa się z terenem prowincji Nowa Brytania Zachodnia. Od ubiegłego roku jest kapelanem w szkole katolickiej w Poinini.

Wykład odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom

Passcode: 813749

Studenckie Spotkania Instytutu Polonistyki i Dziennikarstwa. Miejsca świata Papua-Nowa Gwinea - plakat