Zawiadomienie o obronie rozprawy doktorskiej mgra Mariusza Rudnika

Prorektor ds. Kolegium Nauk Społecznych Uniwersytetu Rzeszowskiego zawiadamia, że w dniu 14 czerwca 2022 r. o godz. 10:00 w sali nr 30b w Instytucie Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie (al. mjr. W. Kopisto 2a), odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauki o polityce i administracji Pana mgra Mariusza Rudnika.

Tytuł rozprawy doktorskiej: „Skuteczność marketingu politycznego w kampaniach na urząd Prezydenta RP w latach 1990-2015”.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie powinny do dnia 10.06.2022 r. do godz. 10.00 wysłać informację o chęci udziału na adres: cs@ur.edu.pl

Egzemplarz rozprawy doktorskiej jest udostępniony do wglądu w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Rzeszowskiego, przy ul. Prof. Stanisława Pigonia 8 oraz na stronie Repozytorium UR.

Streszczenia rozprawy doktorskiej oraz recenzje zostały umieszczone na stronie internetowej Kolegium Nauk Społecznych.