Zapraszamy do udziału w szkoleniu online pt. "Gospodarka nawozami na poziomie gospodarstwa rolnego"

logo_Poland_pke.png [98.46 KB]logotyp-01.jpg [222.29 KB]

Na cykl składają się następujące spotkania:

1. Poniedziałek 14.12.2020, godz. 18.30-20.00

Próchnica glebowa - esencją życia. Kompostowanie czyli niedoceniana sztuka wytwarzania próchnicy. Urszula Sołtysiak (ekspert ds. rolnictwa ekologicznego, Rzecznik Polskiej Izby Żywności Ekologicznej.

1. Środa 16.12.2020, godz. 18.30-20.00

Bilans składników nawozowych – czyli od czego zacząć prawidłową gospodarkę nawozową. Czy więcej zawsze znaczy lepiej? – czyli ile faktycznie substancji nawozowych potrzebują uprawy? Marek Krysztoforski (Główny Specjalista, Dział Rolnictwa Ekologicznego i Działań Rolno-Środowiskowo-Klimatycznych, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie )

1. Czwartek 17.12.2020, godz. 18.30-20.00

Wpływ nawozów na środowisko naturalne i sposoby zapobiegania stratom. Rola agroekologii i agroleśnictwa w utrzymaniu wody i biogenów w glebie. Robert Borek (Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - PIB w Puławach)

Uczestnictwo w szkoleniu wymaga wcześniejszej rejestracji!

Link do formularza rejestracyjnego:

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom.

Link do wykładów zostanie wysłany w poniedziałek przed pierwszym wykładem na adresy mailowe podane w trakcie rejestracji.

Bardzo proszę o udostępnienie tej informacji wszystkim zainteresowanym.

Szkolenie zorganizowane przez Polski Klub Ekologiczny, dofinansowane zostało ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Z najlepszymi pozdrowieniami,

Marcin Wójcik