21.04.2021

W Centrum Symulacji Medycznej Kolegium Nauk Medycznych UR trwają szkolenia praktyczne dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych uprawniających do przeprowadzenia szczepień przeciwko COVID-19 - #VAXSTOPCOVID.

zobacz więcej o: Szkolenia praktyczne dla farmaceutów, fizjoterapeutów i diagnostów laboratoryjnych uprawniających do przeprowadzenia szczepień przeciwko COVID-19 - #VAXSTOPCOVID.

Nominacja Profesorska

17.04.2021

Nominacja Profesorska Postanowieniem z dnia 6 kwietnia Prezydent Andrzej Duda nadał dr hab. n. med. Andrzejowi Przybylskiemu tytuł profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.

zobacz więcej o: Nominacja Profesorska

Studenci Kolegium Nauk Medycznych włączyli się do pracy przy epidemii COVID-19.

10.04.2021

120 studentów z Kolegium Nauk Medycznych UR odpowiedziało na apel Ministerstwa Zdrowia w sprawie włączenia się studentów kierunków medycznych do pracy przy epidemii COVID-19.

zobacz więcej o: Studenci Kolegium Nauk Medycznych włączyli się do pracy przy epidemii COVID-19.
WYŚWIETL: