MedMeeting - Studencka Konferencja Naukowa

Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii w Geriatrii i Profilaktyce Zdrowia oraz Koło Naukowe Innowacyjnych Technik Rehabilitacyjnych “Reh-Tech” Instytutu Nauk o Zdrowiu Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytetu Rzeszowskiego mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Studenckiej Konferencji Naukowej MedMeeting, która odbędzie się dnia 01.06. 2021 roku na platformie Zoom.
MedMeeting to cykliczne wydarzenie umożliwiającą studentom z całej Polski zaprezentowanie swoich projektów badawczych oraz osiągnięć naukowych.
Tematyka MedMeeting jest skupiona na zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym zdrowiem, profilaktyką, rehabilitacją i postępowaniem leczniczym.
Celem Konferencji, oprócz poszerzania wiedzy i zainteresowań, jest także promocja działalności naukowej oraz wymiana poglądów pomiędzy młodymi naukowcami, jak również utworzenie platformy współpracy pomiędzy doświadczonymi pracownikami nauki a studentami zainteresowanymi prowadzeniem badań naukowych.

Link do wejścia: