Sukces Pana Matusza Iwańskiego podczas Pierwszej Edycji Konferencji SOF-Studenckiego Onko-Forum 2022!

Jest nam niezmiernie miło poinformować iż, Pan Mateusz Iwański, student IV roku kierunku lekarskiego, Przewodniczący Studenckiego Koła Immunologii działającego przy Zakładzie Immunologii Człowieka zdobył I miejsce w Sesji I Plakatowej za wygłoszenie pracy pt.: „Związki naturalne indukują apoptozę komórek raka płuca oraz raka nerki w modelu in vitro” na Pierwszej Edycji Konferencji SOF-Studenckiego Onko-Forum 2022 organizowanej przez Studenckie Koła Naukowe, związane z Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowkiej-Curie - Państwowym Instytutem Badawczym (NIO-PIB) w Warszawie.

Opiekun naukowy pracy: prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Jacek Tabarkiewicz

Ponadto Pan Mateusz Iwański został również wyróżniony nagrodą specjalną w postaci 2 tygodniowego stażu w Oddziale Badań Wczesnych Faz NIO-PIB w Warszawie, którego Kierownikiem jest Prof. dr hab. n. med. Iwona Ługowska. Ośrodek Badań Wczesnych Faz NIO-PIB został otwarty w 2017r. jako pierwsza jednostka w Polsce zajmująca się prowadzeniem badań klinicznych wczesnych faz w obszarze onkologii. Z uwagi na ścisłą współpracę OBWF z Centrum Doskonałości Onkologii Precyzyjnej, NIO-PIB dołączył do światowej elity biorącej udział w rozwoju nowych leków onkologicznych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

SKM_C454e22060109520-1.png [776.87 KB]

SKM_C454e22060109530-1.png [818.06 KB]