Życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok od Zarządu UTW-UR.

Świąt białych, pachnących choinką,

skrzypiących śniegiem pod butami,

spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

pełnych niespodziewanych prezentów.

Świąt zdrowych, dających radość i odpoczynek

oraz nadzieję na Nowy Rok,

żeby był lepszy niż ten, który właśnie przemija!

życzy Zarząd UTW-UR

Drodzy Słuchacze UTW-UR!
Zbliżają się najpiękniejsze Święta w roku - Boże Narodzenie. Któż z nas nie ma wspaniałych, pełnych ciepła wspomnień z tych dni. Niestety rok 2020 zapisze się w naszej pamięci czarną kartą. Ze względu na pandemię zostajemy w domu, ograniczamy kontakty ze swoimi najbliższymi, ze swoimi przyjaciółmi.
Chciałabym życzyć Wam, aby ten świąteczno-noworoczny  czas, był mimo wszystko czasem  spotkań z najbliższymi oraz czasem ciepłych rozmów telefonicznych z tymi, z którymi tradycyjnie się widujecie.
Życzę dużo ciepła, dbajmy o siebie, starajmy się, aby ten Nowy Rok 2021 był dla nas łaskawszy, aby pozwolił nam wrócić do tak oczekiwanej normalności.
Czekamy na możliwość ponownych spotkań na naszym Uniwersytecie, bo nie ma to jak wspólne rozmowy przy kawie.
Dużo, dużo zdrowia  oraz do siego roku!
Małgorzata Siuta

Życzenia nadesłali także: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa, Przewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, Prorektor UR ds. Studenckich i Kształceni, NFZ, NBP, TVP Rzeszów, OFSUTW, UTW Kiejdany-Litwa, UTW im.H.Szwarc W-wa, UTW SGH W-wa, UTW Białystok, Łańcucki UTW, UTW Oświęcim.